بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مدیریت باشگاه بایرن مونیخ هیچ علاقه ای به ژوزه مورینیو ندارد و برخلاف ادعای برخی رسانه های بریتانیا، نام سرمربی پرتغالی حتی به عنوان گزینه هم مطرح نیست.

با اخراج نیکو کواچ از بایرن مونیخ، گمانه ها در مورد جانشین سرمربی کروات آغاز شده است. در حالی که در مورد گزینه های جانشینی نیکو کواچ، صحبت های زیادی مطرح شده، کریستین فالک، خبرنگار موثق و نزدیک به باشگاه می گوید تنها نام چهار نفر مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

واقعیت ماجرا این است که بایرن مونیخ تا این لحظه حتی نمی داند که باید به دنبال گزینه کوتاه مدت باشد یا بلند مدت اما یک چیز مشخص است. ژوزه مورینیو جایی در لیست گزینه های احتمالی ندارد. اولی هونس نمی خواهد مورینیو را در بایرن مونیخ ببیند. هونس که به زودی، مدیریت باشگاه را ترک خواهد کرد، نظرش در مورد سرمربی جدید همچنان معتبر خواهد بود. در زمان نگارش این مطلب، رالف رانگنیک، از بیشترین شانس برای هدایت بایرن مونیخ برخوردار است.

رانگنیک خودش هم نسبت به این شغل علاقه مند است اما مشکل اینجاست که در حال حاضر به عنوان مدیر ورزش و توسعه کمپانی ردبول، مشغول به کار است و با لایپزیشی ها قرارداد دارد. رالف رانگنیکِ ۶۱ ساله، تجربه زیادی در بوندسلیگا دارد. او پیش از این هدایت تیم های اشتوتگارت، هانوفر، شالکه و لایپزیش را برعهده داشته و سابقه مدیریت فنی در لایپزیش و سالزبورگ را در کارنامه دارد. بایرن مونیخ حتی در تابستان گذشته هم احتمال به خدمت گرفتن رانگنیک را بررسی کرد اما در نهایت تصمیم گرفت همچنان به نیکو کواچ فرصت دهد. رالف رانگنیک با وجود توانایی های فنی، به خاطر گرایش های دست راستی و حواشی پیرامون حضورش در لایپزیش، در بخش زیادی از آلمان منفور است و حتی سال گذشته، هواداران بروسیا مونشن‌گلادباخ با بنر بزرگی که شخصا وی را هدف قرار داده بود و افسردگی او را مسخره می کرد، به استقبالش رفتند.

آرسن ونگر، گزینه دیگر بایرن مونیخ است و احتمالا می تواند به عنوان گزینه کوتاه مدت تا پایان فصل، مورد استفاده قرار بگیرد. جدا از کلاس کاریِ سرمربی سابق آرسنال، وی تسلط کامل به زبان آلمانی دارد و سران باشگاه احتمالا به دنبال گزینه یک مربی باتجربه هستند(بعد از دوران کواچ). اریک تن هاخ، گزینه سوم بایرن مونیخ است. سرمربی هلندی به جز موفقیت با آژاکس، بایرن مونیخ را به خوبی می شناسد. اریک تن هاخ طی سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵، سرمربی تیم دوم بایرن مونیخ بود. با این حال، بایرنی ها می دانند که در حال حاضر شانسی برای به خدمت گرفتن وی ندارند اما شاید در ژانویه یا تابستان آینده، برای وی اقدام کردند.

در نهایت دیگر گزینه بایرن مونیخ، ماسیمیلیانو الگری، سرمربی موفق و سابق یوونتوس است. الگری برای بایرن مونیخ جذاب است اما مدیران تیم نگران هستند که مشکلاتی که داشتن یک مربی آلمانی نابلد مثل کارلو آنچلوتی به وجود آورد، با الگری هم رخ دهد. در هر صورت مکس الگری همچنان شانس حضور در بایرن مونیخ را دارد، زیرا مدیربرنامه وی جووانی برانکینی است که روابط بسیار نزدیکی با مدیران بایرن مونیخ دارد و باشگاه آلمانی کاملا به وی اعتماد دارد.

خبری از سایر گزینه ها نخواهد بود.

منبع
برچسب ها: اولی هوینس اریک تن هاگ آرسن ونگر رالف رانگنیک ماسیمیلیانو الگری
دیدگاه ها
Great Kahn 0 سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۷
به نظر من رانگنیکِ در حال حاضر بهترین انتخاب برای بایرن هست. هم آلمانیه هم تفکرات دفاعیش در فصل قبل بهترین خط دفاع بوندسلیگا رو ساخت و میتونه حلوی گل خوردن های آبکی تیم رو بگیره.
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.