بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، آخرین روزهای مدیریت هوینس را پشت سر می گذاریم و به نظر می رسد او می خواهد دست رومنیگه را برای انتخاب سرمربی جدید باز بگذارد.

هانس دیتر فلیک سرمربی موقت بایرن مونیخ است و خبرهای مختلفی در مورد گزینه های باشگاه برای انتخاب سرمربی مطرح می شود. در حال حاضر به نظر می رسد آرسن ونگر بیش از بقیه شانس دارد تا هدایت تیم را تا تابستان در اختیار داشته باشد.

به گزارش کریستین فالک خبرنگار بیلد، برای اولین بار در 40 سال اخیر، اولی هوینس نقشی در انتخاب سرمربی جدید بایرن مونیخ نخواهد داشت. هوینس تصمیم گرفته انتخاب را این بار به کارل هاینتس رومنیگه و حسن صالح حمیدزیچ بسپارد. در واقع آنها به بررسی گزینه های مختلف خواهند پرداخت و با سرمربی جدید تیم به توافق رسیده قرارداد امضا می کنند. صالح حمیدزیچ هنوز هم مدیر ورزشی باشگاه است و نقشی در هیئت مدیره بایرن مونیخ ندارد. این یعنی قدرت کامل در اختیار رومنیگه است. او مدیر ارشد اجرایی باشگاه است. در قرارداد مربی جدید باید امضای دو مدیر عالی رتبه از باشگاه موجود باشد. البته رومنیگه از این نظر هم مشکلی ندارد چون یان کریستین دریسن، مدیر ارشد مالی باشگاه به او وفادار است.

مهم ترین فاکتور در انتخاب سرمربی جدید بایرن، تسلط او بر زبان آلمانی است. گزینه های مختلفی مطرح شده ولی فاکتوری که گزینه منتخب باید داشته باشد، تسلط به مکالمه به زبان آلمانی است. بدین ترتیب می توان گفت مکس الگری هیچ شانسی برای نشستن روی نیمکت مربیگری بایرن ندارد.

منبع
برچسب ها: اولی هوینس کارل هاینس رومنیگه
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.