بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، هانس فلیک، سرمربی بایرن مونیخ از عملکرد تیمش در نیمه دوم بازی با المپیاگوس ابراز رضایت کرد.

بعد از اخراج نیکو کوواچ در ابتدای هفته به علت کسب نتایج ضعیف، هانس فلیک به عنوان سرمربی موقت جانشین وی شد و امشب بایرن مونیخ توانست با برتری 0-2 در لیگ قهرمانان مقابل المپیاکوس، صعود خود به دور بعدی را قطعی سازد. حالا هانس فلیک در مورد این دیدار و احتمال هدایت دائو بایرن صحبت کرده است.

هانس فلیک گفت: "من از عملکردی که بایرن مونیخ ارائه داد واقعا رضایت دارم و حالا ما موفق شده ایم به جمع شانزده تیم نهایی لیگ قهرمانان برسیم. شرایط آسانی نداشتیم اما امشب موفق شدیم هر آنچه در تمرینات با بازیکنان کارد کرده بودیم را در زمین به معرض نمایش بگذاریم.

بعد از اینکه در چند بازی آخر بایرن مونیخ این اتفاق رخ نداده بود، امشب در جریان بازی ابتکار عمل در دست ما بود و در کل بایرن بازی خوبی ارائه داد. در نیمه اول در چند صحنه مرتکیب اشتباهاتی شده و تصمیمات غلطی گرفتیم، اما در نیمه دوم عملکرد تیم بهتر شد و پاداش برتری خود را گرفتیم.

در خط دفاعی چند بازیکنان مصدوم مانند هرناندز و سوله داشتیم و ژروم بواتنگ نیز به دلیل محرومیت غایب بود. ما نیاز داشتیم دفاع چهار نفره را تمرین کرده و به آن عادت کنیم که فکر می کنم موفق به انجام این کار هم شدیم.

احتمال هدایت دائم بایرن مونیخ؟ من علاقه ای ندارم به اتفاقاتی که بعد از بازی روز شنبه برابر دورتموند رخ می دهد فکر کنم. من در گذشته یا آینده زندگی نمی کنم. من از کار در بایرن لذت می برم زیرا این تیم بسیار سخت تلاش می کند."

منبع
برچسب ها: هانس دیتر فلیک المپیاکوس لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.