بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، صالح حمیدزیچ می گوید در هفته های آخر مربیگری نیکو کواچ در بایرن مونیخ، این تیم نه از نظر کسب نتایج مطلوب نه از نظر نحوه بازی، وضعیت راضی کننده ای نداشت.

فلیک در حال حاضر سرمربی موقت بایرن مونیخ است و گزینه های مختلفی برای نشستن روی نیمکت مربیگری این تیم مطرح شده اند. حسن صالح حمیدزیچ هم در کنار مدیران باشگاه در روند انتخاب سرمربی جدید نقش خواهد داشت.

به گزارش فیلیپ کسلر خبرنگار بیلد، صالح حمیدزیچ به ستایش از هانس دیتر فلیک پرداخته است:

“ در حال حاضر، هانسی سرمربی مناسبی برای تیم ماست. او تمرکز بالایی دارد و از اعتماد به نفس کافی برای هدایت تیم برخوردار است. فلیک خیلی با بازیکنان تیم صحبت می کند. تا زمان اعلام بعدی، او سرمربی بایرن خواهد بود. طبیعتا در مورد ونگر چیزی نخواهم گفت. نمی خواهیم در این مورد خودمان را تحت فشار قرار دهیم. سرمربی را انتخاب خواهیم کرد که فرد مناسبی برای این شغل باشد. وقتی زمانش برسد همه چیز اعلام می شود.
 

در ضمن، توبیاس آلتشافل خبرنگار بیلد گزارش می دهد مدیر ورزشی بایرن مونیخ تایید کرده است اولی هونس خودش را از دایره تصمیم گیران در مورد سرمربی جدید باشگاه خارج کرده است. به گفته او، هونس انتخاب را به رومنیگه واگذار کرده است.

از صالح حمیدزیچ در مورد جدایی نیکو کواچ هم سوال شد:

“ آسان نبود. اصلا روز خوبی نبود. من در کنار نیکو و رابرت کواچ برای بایرن مونیخ بازی کردم. بعد از بازی با فرانکفورت یک جلسه داشتیم و موقعیت را بررسی کردیم. در نهایت نتیجه این بود که سبک بازی تیم و نتایج کسب شده راضی کننده نیست. خود کواچ هم به این نتیجه رسیده بود که دیگر نمی تواند کاری که برای تیم لازم است را انجام دهد. به همین خاطر تصمیم گرفته شد راهمان را دوستانه از هم جدا کنیم. به نظرم این تصمیم درستی بود چون نه نتایج تیم نه نحوه بازی به شکلی که می خواستیم نبود.

منبع
برچسب ها: حسن صالیحمیدزیچ هانس دیتر فلیک آرسن ونگر
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.