بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرمربی با تجربه فرانسوی همچنان یکی از گزینه های هدایت بایرن مونیخ است.

پس از اخراج نیکو کواچ از بایرن مونیخ، آرسن ونگر یکی از گزینه های جانشینی او روی نیمکت این تیم است، با این حال بیلد از منصرف شدن بایرن مونیخ از همکاری با ونگر نوشت اما اکنون سرمربی سابق آرسنال مذاکره با سران این باشگاه آلمانی را تایید کرده است.

ونگر در مصاحبه ای با بین اسپورت؛ گفت:

“ قبل از هر چیزی ابتدا باید بگویم من هیچ ایجنتی ندارم و خودم شخصا به امور رسیدگی می کنم. کسی از جانب من با بایرن مونیخ صحبت نکرده است. مورد دوم اینکه بیش از 40 سال است که رومنیگه، هونس و بکن باوئر را می شناسم و همه ما وقتی لازم باشد، واقعیت را می گوییم.
 

“ چهارشنبه عصر رومنیگه با من تماس گرفت اما در آن لحظه نمی توانستم پاسخ او را بدهم. سپس به رسم ادب به وی زنگ زدم. رومنیگه در اتومبیل خود بود و به سمت ورزشگاه برای بازی با المپیاکوس می رفت. نهایتا صحبت ما 4-5 دقیقه طول کشید. او به من گفت فلیک را برای دو بازی بعدی به عنوان سرمربی انتخاب کرده اند و اینکه شنبه (امشب) با دورتموند بازی دارند. رومنیگه از من پرسید که آیا به کار کردن در بایرن مونیخ علاقه دارم یا نه چون آنها به دنبال مربی هستند. پاسخ دادم هرگز در این مورد فکر نکرده ام و هیچ نظری ندارم. به کمی زمان نیاز دارم تا به این پیشنهاد فکر کنم.
 

“ تصمیم گرفتیم در این مورد هفته آینده صحبت کنیم چون من تا سه شنبه شب در دوحه هستم. واقعیت از این قرار است. در هر صورت بهترین ها را برای بایرن مونیخ آرزو می کنم چراکه در هر تغییری، شایعات زیادی به وجود می آید و باشگاه در معرض توجه همه قرار می گیرد. برای من شرایط کاملا واضح است.

منبع
برچسب ها: آرسن ونگر
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.