بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، دروازه بان افسانه ای باوارایایی ها، بر این باور است که دوران کسب پیروزی و قهرمانی به هر طریق ممکن، به پایان رسیده است.

الیور کان، اسطوره بایرن مونیخ در خصوص وضعیت این روزهای تیمش صحبت کرده است.

اخراج نیکو کواج از بایرن مونیخ، گمانه زنی های زیادی را در خصوص نیمکت سرمربیگری باواریایی ها به وجود آورده است. الیور کان اما، بر این عقیده است که بایرن مونیخ باید از نام های بزرگ دوری کند و دنبال سرمربی باشد که با فلسفه باشگاه هماهنگ است. دروازه بان افسانه ای باواریایی ها عنوان کرد:

“ دورانی که پیروزی در بازی ها و کسب قهرمانی به هر روش ممکن برای بایرن مونیخ مهم بود، تمام شده است. فوتبال به سمت جذاب بودن، تکامل یافته است و تماشاگرانی که امروزه به ورزشگاه می آیند، می خواهند شاهد فوتبالی جذاب و دیدنی باشند. این بخشی از فلسفه بایرن مونیخ است. ارائه فوتبالی مسلط، دیدنی و تهاجمی، تیمی که از نظر سطح تاکتیکی و سرعت، به گونه ای است که در تیم های دیگر ندیده ایم. انتظارات بالا رفته است و سرمربی نیز باید چنین فوتبالی را در تیم پیاده کند.
 

کان در ادامه گفت:

“ فکر می کنم مهم است که در انتخاب سرمربی، از نام های بزرگ دوری شود. باید دید بایرن مونیخ بر کدام فلسفه فوتبالی استوار است و کدام مربی برای سبک تیم مناسب است. مسئله در خصوص انتخاب کسی است که احتمالا می تواند عصر جدیدی را در باشگاه آغاز کند و این چیزی است که باید چند بار در مورد آن فکر کرد.

منبع
برچسب ها: الیور کان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.