بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، اولی هوینس می گوید دو پیروزی که بایرن مونیخ با فلیک به دست آورد، به مدیریت باشگاه آرامش داده است.

بایرن مونیخ در خانه 4-0 دورتموند را در هم کوبید. در این بازی لواندوفسکی (2بار)، گنابری و هوملس (گل به خودی) برای میزبان گلزنی کردند.

به گزارش وب سایت رسمی بایرن مونیخ، اولی هوینس بعد از پیروزی بایرن اظهار داشت:

“ این یک نمایش خوب از تیم ما بود. بایرن از دقیقه نخست تا آخر بازی جنگید. آنها اصلا فرصتی به دورتموند ندادند. کاملا مشخص است فلیک خیلی خوب با تیم کار می کند. او وقتی کمک مربی بود رابطه خیلی خوبی با بازیکنان داشت. این دو پیروزی به مدیریت باشگاه فرصت داد در آرامش به آینده بایرن فکر کند. من قانع شده ام که نیاز به هیچ اقدام فوری نیست و برای هفته های آینده نخستین کسی که باید مخاطب حرف های ما باشد هانسی فلیک است.
 

به گزارش اسکای، وی در ادامه افزود:

“ بازیکنان تیم می دانستند که کواچ دیگر سرمربی تیم نیست و باید خیلی خوب در بازی امروز (شنبه) ظاهر شوند. طی دو هفته آینده در مورد سرمربی تیم به یک توافق خواهیم رسید. مطمئنا فلیک در افکار و برنامه های ما نقش مهمی دارد.
 

در مورد نیکو کواچ:

“ او دوست من است و می خواستم خداحافظی خوبی با بایرن داشته باشد. ما هنوز هم در ارتباط هستیم. نیکو خوشحال نیست ولی فکر می کنم از بار سنگین فشارها خلاص شده است.
 

در مورد خداحافظی اش با بایرن مونیخ:

“ وقتی من باشگاه را در اختیار گرفتم 8هزار عضو داشتیم و حالا باشگاه را در شرایطی تحویل می دهم که بایرن مونیخ به یک باشگاه بزرگ بدل شده و یک استادیوم فوق العاده و 300هزار عضو دارد. در آن زمان گردش مالی سالانه باشگاه 12 میلیون مارک بود و حالا این رقم به 750 میلیون یورو رسیده است. تنها 20 نفر کارمند در آن دوران در بایرن حضور داشتند و حالا باشگاه ما بیش از 1000 کارمند دارد.

منبع
برچسب ها: اولی هوینس بروسیا دورتموند بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.