بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، به نظر می رسد کواچ وقتی در بایرن مونیخ به بن بست رسید که حمایت رختکن این تیم را از دست داد.

بعد از یک شکست پرگل، نیکو کواچ از بایرن مونیخ جدا شد و فلیک فعلا سرمربی موقت بایرن مونیخ است. آنها در لیگ قهرمانان المپیاکوس را شکست دادند و در بوندسلیگا هم دورتموند را با 4گل در هم کوبیدند.

شبکه ZDF آلمان بعد از پیروزی بایرن مونیخ در درکلاسیکر با اولی هوینس مصاحبه کرد:

نیکو کواچ رفته و بایرن مونیخ باز هم برنده می شود. آیا این یعنی تیم می خواست کواچ از بایرن برود؟

“ حتما کسانی در تیم بودند که می خواستند کواچ برود. مدیریت باشگاه هم به سرعت اقدام کرد.
 

همین اتفاق هم برای آنچلوتی افتاد. آیا این یعنی بایرن غیرقابل مدیریت توسط مربی هاست؟

“ اگر آنها غیرقابل مدیریت و هدایت بودند ما نمی توانستیم چنین بازی برابر دورتموند ارائه کنیم.
 

ولی در دوره آنچلوتی هم اوضاع به همین شکل بود.

“ یعنی شما می خواهید در چنین شب خوبی فقط سوالات منفی بپرسید؟ یا بهتر است روی آنچه در بازی بایرن مونیخ-دورتموند اتفاق افتاده تمرکز کنیم؟
 

وی در ادامه افزود:

“ بعد از چنین هفته ای و دو برد خوب، نمی توانید انتظار داشته باشید هانسی فلیک را کنار بگذاریم و مربی را بیاوریم که تنها چند ماه با تیم کار کند. ما هفته بعد در این مورد حرف می زنیم و مطمئنا موضوع اول، فلیک خواهد بود. حالا ما وقت داریم تا فکر کنیم و تصمیم بگیریم. راه حل باید طولانی مدت باشد. تا آن زمان به نظرم فلیک گزینه بدی نیست.
 

به گزارش اسکای، بعد از انتشار این مصاحبه واکنش های مختلفی صورت گرفت و باز هم از هونس در مورد دلیل جدایی کواچ از بایرن مونیخ سوال شد:

“ آیا ما نباید واقعیت ها را بگوییم؟ بزرگترین فشار از سوی تیم بود. من همیشه اهل ارتباط و صحبت با افراد هستم. بازیکنان تیم می توانند نظرشان را بیان کنند. ولی در نهایت این مدیریت باشگاه است که تصمیم می گیرد.

منبع
برچسب ها: اولی هوینس نیکو کواچ
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.