بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، وقتی سرمربی یک تیم بزرگ اروپایی برکنار می شود، لیستی از نام های مختلف برای جایگزینی قطار می شود.

جدایی نیکو کواچ از بایرن مونیخ می تواند سرنوشت خیلی از نیمکت های مربیگری تیم های بزرگ اروپا را دستخوش تغییر کند. شاید تابستان آینده شاهد جابجایی های زیادی باشیم.

به گزارش TheAthleticUK و دیوید اورنشتاین خبرنگار مطرح فوتبال انگلیس، به نظر می رسد بایرن مونیخ تا پایان فصل جاری به هانس دیتر فلیک اعتماد خواهد کرد. آنها در تابستان پیش رو، گزینه های بیشتری برای تصمیم گیری خواهند داشت. به نظر می رسد، پوچتینو یکی از گزینه های اصلی بایرن است. البته اگر این مربی آرژانتینی از تاتنهام برود، مشتریان زیادی خواهد داشت. به عنوان مثال رئال مادرید و منچستریونایتد هم شرایط پوچتینو را زیر نظر دارند. البته نکته منفی در مورد او، کادر فنی اسپانیایی اوست که برای بایرن اصلا خوشایند نیست. آنها ترجیح می دهند با مربی کار کنند که به آلمانی صحبت کند.

 

گزینه های دیگر لیست، توماس توخل، اریک تن هاخ، رالف رانگنیک و آرسن ونگر هستند. توخل قبلا هم جزو گزینه های مدافع عنوان قهرمانی بوندس لیگا بود ولی او پاری سن ژرمن را انتخاب کرد. تن هاخ دو سال هدایت تیم دوم بایرن را در اختیار داشته و یکی از گزینه های محبوب برای بایرن است. ولی او آن زمان جزو گزینه های مدنظر باشگاه نبود و برای همین نتوانست به تیم اصلی برسد. شاید بازگشت او به مونیخ سخت به نظر برسد، ولی ممکن است.

 

ژابی آلونسو هم یکی از گزینه هاست. ژابی سه سال برای بایرن بازی کرد و حالا سرمربی تیم دوم رئال سوسیداد است. او در باشگاه و به خصوص بین اعضای هیات مدیره، طرفدارانی دارد. آلونسو مجموعه ای از ویژگی های دلخواه را داراست ولی تجربه زیادی ندارد. بایرن نیاز به بازسازی دارد و کارهای زیادی باید انجام داد. بنابراین فکر کردن به ژابی شاید برای 2-3سال آینده خوب باشد.

 

از سوی دیگر این شایعه وجود دارد که آخرین فصل حضور گواردیولا در منچسترسیتی را پشت سر می گذاریم. با جدایی او از سیتی، دیوانگی در بین باشگاه های بزرگ اروپا برای جذبش به اوج خواهد رسید. اصلا غیرممکن نیست پپ برای بار دوم روی نیمکت بایرن بنشیند! او هنوز هم در مونیخ خانه دارد و گاهی به این شهر سفر می کند. در ضمن رابطه گواردیولا با مدیران باشگاه خوب است.

منبع
برچسب ها: مائوریسیو پوچتینو پپ گواردیولا ژابی آلونسو رالف رانگنیک اریک تن هاگ توماس توخل
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.