بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، روبرت لواندوفسکی معتقد است با وجود اینکه مدافعان خوب زیادی وجود دارند، رقابت هایش با سرخیو راموس ویژه است.

روبرت لواندوفسکی یکی از بهترین فصول دوران فوتبالی اش را سپری می کند و موفق شده رکورد گلزنی در 11 هفته متوالی بوندسلیگا را به نام خود ثبت کند. وی طی سال های اخیر مقابل مدافعان بزرگی از جمله جرارد پیکه، ویرجیل فن دایک و ژروم بواتنگ بازی کرده، اما از نظر لواندوفسکی هیچ کدام از آن ها سخت ترین حریفش نبوده است. مهاجم 31 ساله و لهستانی باشگاه بایرن مونیخ در خصوص سخت ترین رقیبش به Goal گفت:

“ سخت ترین حریف؟ مدافعان خوب زیادی وجود دارند، اما همیشه دوئل و رقابتم با سرخیو راموس فوق العاده بوده است. من همواره از اینکه می توانم مقابل وی بازی کنم، خوشحال می شوم.
 

لواندوفسکی در جریان اولین رقابتش با راموس که با برد 2-1 بروسیا دورتموند مقابل رئال مادرید در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا همراه بود، موفق به گلزنی شد. در آن دیدار راموس در دفاع راست به میدان رفت. وی سپس چهار گل طی یک دیدار در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در فصل 2012/13 وارد دروازه رئال مادرید نمود. پس از آن این دو نفر پنج بار دیگر در سطح باشگاهی به مصاف هم رفتند، که لواندوفسکی فقط یک بار دیگر موفق به گلزنی شد.

منبع
برچسب ها: روبرت لواندوفسکی سرخیو راموس
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.