بایرنی ها 2
بایرنی ها

رسانه‌های آلمانی مدعی شدند پپ گواردیولا در آستانه انتقالی شوکه‌کننده به بایرن مونیخ قرار دارد چرا که خانواده او از زندگی در شهر منچستر راضی نیستند.

رسانه‌های آلمانی با انتشار یک بمب خبری مدعی شدند پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی به یکی از گزینه‌های اصلی بایرن مونیخ برای جانشینی نیکو کوواچ، سرمربی سابق این تیم که اخیرا از بایرن اخراج شد، تبدیل شده است.

 

درحالیکه پیش از این از توماس توخل و اریک تن هاگ به عنوان گزینه‌های بایرن مونیخ برای جانشینی کوواچ یاد می‌شد ولی رسانه‌های آلمانی حالا مدعی هستند که نام پپ گواردیولا به عنوان گزینه اصلی مطرح است و پپ ممکن است در انتقالی که مثل بمب صدا خواهد کرد به شهر مونیخ برگردد.

 

گواردیولا تا سال 2021 با منچسترسیتی قرارداد دارد ولی مدیران بایرن امیدوارند بتوانند در تابستان آینده او را به مونیخ برگردانند. در صورت محقق شدن این خواسته بایرن، گواردیولا چهار سال بعد از ترک باواریا به این ایالت آلمان برخواهد گشت.

 

روزنامه بیلد مهمترین رسانه آلمانی بود که این ادعا را مطرح کرد و روی جلد نشریه اشپورت بیلد، ضمیمه ورزشی این روزنامه را به این گزارش اختصاص داد. بیلد می‌گوید گواردیولا چند ماه پیش در سفری به مونیخ، در جلسه تمرین بایرن حاضر شده و با مدیران این باشگاه گفتگو کرده است.

 

 گواردیولا در حال حاضر مالک آپارتمانی در مرکز شهر منچستر است و با خانواده‌اش در آن زندگی می‌‌کند ولی بر اساس ادعای آلمانی‌ها خانواده پپ از زندگی در منچستر راضی نیستند و مدتی است که به اسپانیا برگشته‌اند و در کشورشان زندگی می‌کنند. مدیران بایرن مطمئن شده‌اند که پپ از شرایط خود در سیتی راضی نیست.

 

بیلد به این اشاره می‌کند که گواریدولا زمانی که سه سال پیش بایرن مونیخ را ترک کرد قول داد که دوباره به مونیخ برخواهد گشت. گواردیولا در آن زمان گفته بود:" من به آلمان برخواهم گشت، شاید به عنوان مربی".

 

بیلد می‌گوید بایرن برای فراهم کردن تمهیدات بازگشت گواردیولا به مونیخ مصمم است و اولی هوینس در روزهای اخیر اعلام کرد که تیم باواریایی به دنبال یک راه‌حل بلندمدت می‌گردد. بر اساس این گزارش هوینس با گفتن این جمله، به مونیخ برگرداندن گواردیولا را در ذهن داشته است.

 

گواردیولا در دوران سه ساله حضور در باواریا بسیار موفق بود. او در این مدت هفت جام قهرمانی بدست آورد و سبک بازی جذابی در بایرن بوجود آورده بود. اما گواردیولا با اینکه در سیتی هم موفق بوده و فصل گذشته موفق شد سه جام بدست بیاورد و در طول فصل امتیاز خارق‌العاده‌ای کسب کند و به رکورد 100 امتیاز در یک فصل دست یابد، اما امسال در چهارمین سال حضورش در سیتی با مشکلاتی مواجه بوده است.

منبع
برچسب ها: پپ گواردیولا منچستر سیتی
دیدگاه ها
Great Kahn 3 چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۹
جون مادرتون نذارید برگرده. دیدیم تو اون سه سال چه گلی به سرمون زد. مدیران بایرن باز هم در حال گند زدن هستند. مطمئنم نه تنها در کوتاه مدت بلکه در دراز مدت هم فلیک گزینه ی خوبی هست.
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.