بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، روبرت لواندوفسکی می گوید در بهترین فرم دوران فوتبالی اش قرار دارد، هر چند معتقد است شانس چندانی برای کسب جایزه توپ طلا ندارد.

روبرت لواندوفسکی که به عنوان بهترین بازیکن ماه اکتبر بایرن مونیخ انتخاب شد، در دیدار مقابل دورتموند به رکوردشکنی هایش ادامه داد. مهاجم تیم ملی لهستان طی کنفرانسی مطبوعاتی در خصوص مصدومیتش و زمان عمل جراحی بر روی پایش گفت:

“ احساس درد و ناراحتی نمی کنم. عمل جراحی بر روی پایم باید بگویم که در پایان نیم فصل اول در ماه دسامبر آن را انجام خواهم داد. در حال حاضر این مصدومیت، در تمریناتم خللی وارد نمی کند.
 

 لواندوفسکی که یکی از نامزدهای کسب جایزه توپ طلای اروپا در سال 2019 است، گفت:

“ بسیار خوشحالم که در میان نامزدهای کسب جایزه توپ طلا قرار گرفتم. با این حال، با توجه به اینکه شانس کمی برای کسب آن دارم، روی چیزهای دیگر تمرکز می کنم.
 

 لواندوفسکی در مورد عملکردش در فصل جاری نیز صحبت کرد. وی با به ثمر رساندن 16 گل در فصل جاری بوندسلیگا، در صدر جدول کفش طلا قرار دارد.

“ عملکرد بسیار خوبی تاکنون داشته ام و در حقیقت در بهترین فرم دوران حرفه ای ام قرار دارم. سن فقط یک عدد است. خوشحالم که در شرایط فیزیکی خوبی قرار دارم. جدای از گل هایی که به ثمر می رسانم، احساس خوبی در زمین دارم و همچنین با بازیسازی از هم تیمی هایم حمایت می کنم.
 

نیکو کواچ پس از کسب نتایج ضعیف از هدایت بایرن مونیخ برکنار شد و هانس دیتر فلیک به عنوان سرمربی جدید مشغول به فعالیت شد. لواندوفسکی در خصوص تغییر و تحولات در کادر فنی بایرن مونیخ گفت:

“ متاسفانه در زمان خوبی قرار نداریم، زیرا در میانه فصل هستیم و مربیان زیادی در بازار نیستند، اما تصور می کنم هانسی فلیک گزینه مناسبی است. او این شانس را دارد که حداقل تا پایان فصل سرمربی ما باشد. ما رابطه خوبی با او داریم و به لحاظ دانش تاکتیکی و فوتبالی در سطح بالایی قرار دارد. در کوتاه مدت، او به ما نشان داد که روی چه ویژگی هایی می توانیم کار کنیم، تا بهتر بازی کرده و پیروز شویم.
 

 اما رابطه میان بازیکنان بایرن مونیخ در رختکن تیم چگونه است؟

“ جدای از نویر، تیاگو و پریشیچ، زمانیکه در رختکن می نشینم همواره با نیکلاس زوله صحبت می کنم. داوید آلابا بازیکن دیگری است که رابطه خوبی با وی دارم. من همچنین می توانم به این گروه سرژ گنابری را اضافه کنم. در تیمی که 25 بازیکن دارد، غالباً ارتباط بهتری با 5 یا 6 بازیکن دارید، اما جو بایرن مونیخ بسیار خوب است. من با توجه به مسئولیتی که دارم، با تمام بازیکنان در ارتباطم.

منبع
برچسب ها: روبرت لواندوفسکی
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.