بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، لوتار ماتئوس از همکاری مجدد بایرن مونیخ با پپ گواردیولا استقبال کرد و اذعان داشت که گواردیولا بهترین گزینه برای فوتبال مالکانه بایرن مونیخ خواهد بود.

پس از برکناری نیکو کواچ از هدایت بایرن مونیخ، اخبار و شایعاتی مبنی بر احتمال بازگشت پپ گواردیولا به بایرن مونیخ در پایان فصل شنیده شد، هر چند اطرافیان این مربی اسپانیایی معتقدند آینده پپ در یک تیم ملی رقم خواهد خورد. لوتار ماتئوس اسطوره فوتبال آلمان و بازیکن سابق بایرن مونیخ از طرفداران ایده بازگشت گواردیولا به بایرن مونیخ است. وی در مصاحبه با اشپورت بیلد گفت:

“ اگر بایرن مونیخ خواهان ارائه فوتبال مالکانه است، هیچ راه حل و گزینه بهتری از پپ گواردیولا در اختیار نخواهد داشت. او برای بایرن مونیخ و بوندسلیگا یک پیروزی خواهد بود. همواره بر این نکته تاکید می شد که ارتباط با گواردیولا هنوز هم چقدر خوب است. اگر چنین است، مطمئناً همکاری مجدد با وی یک راه حل خوب خواهد بود.
 

چند روز پیش بود که گواردیولا در خصوص بایرن مونیخ صحبت کرده بود و به BT Sport گفته بود:

“ اگر بایرن مونیخ با شما تماس بگیرد، هرگز نمی توانید نه بگویید. باواریا ممکن است فقط یک بار در طول زندگی تان با شما تماس بگیرد و شما باید به آنجا بروید.
 

گواردیولا دوران حضورش در بایرن مونیخ را چالشی باورنکردنی توصیف کرده بود. او در ابتدا قصد داشت راهی لیگ برتر شود، اما بوندسلیگا را انتخاب کرد و در نهایت سه سال پس از حضور در بایرن مونیخ، راهی لیگ برتر شد. وی در این خصوص می گوید:

“ در واقع با حضور در انگلیس می خواستم چالش جدیدی را تجربه کنم، اما شاید خیلی زود بود. چهار یا پنج باشگاه هیجان انگیز وجود داشتند، اما بایرن مونیخ فرصتی بی نظیر بود.
 

با این وجود گواردیولا حضور در منچسترسیتی را بهترین تصمیمی که تاکنون گرفته، می داند. قرارداد این مربی اسپانیایی با سیتیزن ها تا ژوئن 2021 اعتبار دارد.

منبع
برچسب ها: لوتار ماتئوس پپ گواردیولا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.