بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، تیمو ورنر، مهاجم باشگاه لایپزیش معتقد است که گلزنی در بوندسلیگا آسان تر شده است زیرا تیم ها ترجیح می دهند فوتبالی هجومی به نمایش بگذارند.

به نقل از اشپورت 1، مهاجم آلمانی در ابتدای صحبت های خود گفت:

“ نمی توان در هر بازی گلزنی کرد مگر اینکه نام شما روبرت لواندوفسکی باشد. وقتی دو گل در برلین به ثمر رساندم، او نیز دو گل برابر دورتموند زد. از خودم پرسیدم او چه زمانی دست از گلزنی برخواهد داشت. روبرت به گروهی از بازیکنان مانند مسی و رونالدو تعلق دارد.
 

وی ادامه داد:

“ به نظر می رسد مهاجمان در بوندس لیگا گل های بیشتری می زنند. دلیلش این است سرعت بازی بیشتر شده و تیم های موقعیت های بیشتری خلق می کنند. در واقع تیم ها ترجیح می دهند به جای پیروزی 1-0، بازی را با نتیجه 4-3 ببرند. این موجب می شود مهاجمان بیشتر در موقعیت گلزنی قرار گیرند.
 

ورنر تصریح کرد:

“ ناگلزمن به من گفت که این گونه نیست مهاجمی باشم که در تیمش دور از دروازه حریف بازی کنم و بیشتر از من به عنوان یک شماره 9 کاذب بهره خواهد برد. این باعث افزایش انگیزه من برای پیشرفت شد. من این نقش را ایفا می کنم حتی زمانی که تیم مجبور شود دفاعی بازی کند. ناگلزمن به من کمک بسیاری می کند تا بتوانم از فضاها بیشتر بهره ببرم.

منبع
برچسب ها: تیمو ورنر لایپزیگ روبرت لواندوفسکی بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.