بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، باشگاه بایرن مونیخ از روز شنبه رئیسی جدید خواهد داشت.

اولی هونس پس از 40 سال حضور در کادر مدیریتی باشگاه بایرن مونیخ سرانجام به آخر راه رسید و بازنشست شد. در گردهمایی سالانه باشگاه، هونس در یک مراسم احساسی آخرین سخنرانی اش به عنوان رئیس باشگاه را انجام داد و بر اساس رای گیری انجام شده، هربرت هاینر به عنوان جانشین او انتخاب شد.

هاینر 65 ساله که چند سالی ست در هیئت مدیره بایرن مونیخ حضور دارد از سال 2001 تا 2014 مدیر عامل کمپانی آدیداس بود و از آن زمان در کادر مدیریتی بایرن مونیخ حضور داشته است. هاینر از 1987 تا 2001 هم بیشتر در پست های مدیریت فروش و بازایابی آدیداس مسئولیت داشته است.

هاینر پس از انتخابش به عنوان رئیس جدید باشگاه بایرن مونیخ گفت:

“ بسیار خوشحالم که جانشین شما (اولی هونس) خواهم بود و دریافت پست ریاست باشگاه برای من افتخار بسیار بزرگی است. بایرن مونیخ بهترین باشگاه جهان است. من این باشگاه را دوست دارم و برای تمامی کارمندان آن نهایت احترام را قائلم.
 

“  به شما قول می دهم رئیسی برای تمام باشگاه باشم. باشگاه امکانات نامحدودی دارد. من 30 سال تجربه کار در آدیداس را به همراه دارم، یک شبکه بزرگ از تجارت و ورزش و اکنون در سومین پستم، ریاست باشگاه بایرن مونیخ را تجربه می کنم و برای آن شور و اشتیاق فراوانی دارم.

منبع
برچسب ها: هربرت هاینر
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.