بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، کارل هاینتس رومنیگه از اولی هوینس بابت تمامی زحماتش برای بایرن مونیخ، تشکر کرد.

امشب (15 نوامبر) مراسم وداع اولی هوینس با بایرن مونیخ برگزار شد. هوینس افسانه ای پس از حضوری طولانی و درخشان در بایرن مونیخ، از امشب دیگر سمتی در باشگاه نخواهد داشت. کارل هاینتس رومنیگه، مدیر ارشد اجرایی بایرن مونیخ نیز، صحبت هایی را در حاشیه این مراسم مطرح کرد.

صحبت های رومنیگه در مراسم وداع اولی هوینس با بایرن مونیخ را می خوانید:

“ ما می خواهیم در این فصل در عرصه بین المللی عملکردی بهتر داشته باشیم و این باید هدف اصلی بایرن مونیخ باشد.
 

“ از نیکو کواچ به خاطر کسب دوگانه در فصل گذشته، تشکر می کنم. در فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا و در بازی برگشت مقابل لیورپول به اندازه کافی شجاع و تهاجمی نبودیم و می خواهیم در این فصل عملکردی بهتر داشته باشیم.
 

روبن

“ روبن عزیز تو اکنون سرمربی رده جوانان هستی و شاید اگر تجربه بیشتری در عرصه سرمربیگری به دست بیاوری، روزی سرمربی بایرن مونیخ شوی.
 

جدایی متس هوملس

“ متس (هوملس) می خواست از بایرن مونیخ جدا شود و دورتموند نیز پیشنهاد بسیار خوبی ارائه کرده بود که نمی توانستیم آن را رد کنیم. ما از او به خاطر سال های موفقی که در بایرن مونیخ داشت، تشکر می کنیم.
 

رافینیا

“ رافا (رافینیا) انسان بسیار خوبی است. او در بایرن مونیخ همه عناوین را برده است و با اختلاف بهترین دی جی رختکن تیم است.
 

هامس رودریگز

“ او بازیکن فوق العاده ای است. او یکی از بهترین بازیکنان چپ پایی است که تاکنون در اختیار داشتیم و بهترین ها را برایش آرزو می کنم.
 

رناتو سانچز

“ متاسفانه رناتو (سانچز) نتوانست در طول سه سال حضور در باشگاه ما، دوران موفقی داشته باشد. برای او بهترین ها را آرزو می کنم.
 

صحبت های مطرح شده در خصوص ایده تغییرات جدید لیگ قهرمانان اروپا

 

“ از نظر من هیچ رقابتی در کره زمین، بهتر از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا نیست و درک نمی کنم که چرا ایده تغییرات در این رقابت ها باید دوباره و دوباره مورد بحث قرار بگیرد.
 

زوج ریبری و روبن

“ فرانک (ریبری) و آرین (روبن) یک دهه در کنار هم حضور داشتند و در این مدت موفق ترین دوران تاریخ باشگاه را رقم زدند.
 

الیور کان

“ الیور کان قدرت ما را افزایش می دهد. ما به خوبی همکاری خواهیم کرد و من مشتاقانه منتظر این امر هستم. الیور (کان) دو سال بعد، جانشین من و مدیر اجرایی جدید بایرن مونیخ خواهد شد و با حضور افرادی مانند الیور و هوبرت در راس کار، هیچ نگرانی برای آینده باشگاه در کار نخواهد بود.
 

حسن صالح حمیدزیج

“ او هر روز با نهایت توان برای موفقیت بایرن مونیخ تلاش می کند و از شما می خواهم همانگونه که ما به او اعتماد داریم، به او اعتماد داشته باشید.
 

اخراج کواچ

“ ما این تصور را داریم که نیکو (کواچ) از زمانی که این تصمیم گرفته شد، به آرامش رسید.
 

رومنیگه در پایان خطاب به هوینس گفت:

“ اولی (هوینس) عزیز، من بیش از 45 سال است که تو را می شناسم. ما همه چیز را با هم تجربه کردیم و باهم بر روی جایگاه ها ایستادیم و جشن گرفتیم. از تک تک دقایقی که در کنار تو بودم، لذت بردم. اولی عزیز تو بازیکن، سرمربی و رئیس شگفت انگیز و فوق العاده ای بودی. هیچگاه در کنار تو دچار بی حوصلگی نشدم و حضور در کنار تو همیشه جالب و جذاب بود. بابت همه چیز ممنونم. میا سن اولی.

منبع
برچسب ها: کارل هاینس رومنیگه
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.