بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، راه اولی هوینس و بایرن مونیخ، پس از 49 سال از هم جدا شد.

دیشب (15 نوامبر) مراسم وداع هوینس با بایرن مونیخ برگزار شد. هوینس افسانه ای که از سال 1970 همراه باوارایی ها بوده است، از امشب دیگر هیچ سمتی در این باشگاه نخواهد داشت.

صحبت های هوینس در مراسم خداحافظی اش از بایرن مونیخ را می خوانید:

“ بابت چنین مراسم فوق العاده ای از همه شما تشکر می کنم. ایده بسیار خوبی بود که اسطوره های باشگاه به همراه جام ها، در اینجا حاضر باشند. می خواهم بابت برگزاری چنین مراسم فوق العاده ای تشکر کنم.
 

“ شنبه گذشته در مقابل دورتموند هجومی عمل کردیم، بر آن ها تسلط پیدا کردیم و برتری امان را به رخ کشیدیم. اگر همیشه اینگونه بازی کنیم، کمتر تیمی قادر به شکست دادن ما خواهد بود.
 

“ در زمان آغاز کارم در بایرن مونیخ، 7 میلیون مارک بدهی داشتیم، گردش مالی امان 20 میلیون مارک بود و تنها 20 کارمند داشتیم اما خوش شانسی ما این بود که کارل هاینز رومنیگه را در اختیار داشتیم. چون من توانستم او را به قیمت 11 میلیون یورو که در آن زمان مبلغ بالایی بود به اینتر بفروشم و پس از فروش او دیگر بدهی نداشتیم.
 

“ چیزی که همواره مرا اذیت می کرد این بود که به خاطر نخریدن بازیکن گران قیمت مواخده می شدیم. اکنون که عملکرد آلفونسو دیویس در سمت چپ تیم را می بینم می گویم حسن (صالح حمیدزیچ) یک الماس را با قیمتی ناچیز به مونیخ آورده است.
 

“ در مونیخ افراد سالخورده ای وجود دارند که نمی توانند با حقوق بازنشستگی اشان معیشت کنند و این موضوع مهمی است.
 

“ باشگاه بایرن مونیخ باید اجتماعی و با اعتماد به نفس باشد، اما در عین حال نباید مغرور شود. ما باید همواره به فکر باشگاه های کوچک تر باشیم. وقتی بالا هستید باید به پایینی ها هم فکر کنید.
 

در مورد رئیس بعدی بایرن مونیخ

“ فوق العاده است که در باشگاه شخصیتی همچون هربرت هاینر را در اختیار داریم که رئیس بعدیمان خواهد بود.
 

توصیه به الیور کان و حسن صالح حمیدزیچ

“ شما باید تیمی قدرتمند را تشکیل بدهید و در این صورت کمتر تیمی قادر خواهد بود که شکستتان دهد.
 

آخرین صحبت های هوینس به عنوان رئیس بایرن مونیخ

“ شب خاطره انگیزی و دلچسبی بود. حرف هایم تمام شد. همین.

منبع
برچسب ها: اولی هوینس
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.