بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، تونی کروس، هافبک تیم ملی آلمان، دیشب در بازی این تیم مقابل بلاروس عملکرد خیره کننده ای داشت.

تیم ملی آلمان دیشب از سری مسابقات مقدماتی یورو 2020 میزبان بلاروس بود. شاگردان یواخیم لوو موفق شدند با ارائه یک نمایش هجومی و کم نقص حریف خود را با 4 گل شکست دهند. همچنین با پیروزی در بازی دیشب صعود آلمان به رقابت های یورو قطعی شد.

 

تونی کروس در بازی دیشب عملکرد خیره کننده و فوق العاده ای در ترکیب آلمان داشت. این هافبک 29 ساله موفق شد زننده دو گل از چهار گل تیمش باشد. کروس همچنین به جز گلزنی در سایر قسمت ها نیز عمکردی کم نظیر و موفق داشت. کروس موفق به ارسال یک پاس گل در بازی دیشب شد. او همچنین 170 لمس توپ داشت و 123 پاس برای هم تیمی های خود ارسال کرد که 88 درصد آن ها درست بودند.

 

کروس علاوه بر موارد فوق موفق به ثبت این آمار در بازی دیشب نیز شد:

" 4 پاس کلیدی، ایجاد 5 شانس گلزنی، 6 ارسال بلند دقیق، 4 دریبل موفق، یک بازپس گیری توپ، 4 دریبل موفق، یک تکل صحیح، پیروز شدن در 8 دوئل زمینی و 4 دوئل هوایی"

 

تونی کروس در ترکیب تیم باشگاهی‌اش یعنی رئال مادرید نیز یک بازیکن بی جایگزین بوده است و به نظر می رسد که یواخیم لوو نیز حساب ویژه ای روی این بازیکن برای رقابت های یورو2020 باز کرده باشد.

منبع
برچسب ها: تونی کروس تیم ملی آلمان تیم ملی بلاروس جام ملتهای اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.