بایرنی ها 2
بایرنی ها

بایرن مونیخ هنوز از تلاش برای ترانسفر لروی سانه دست نکشیده است.

مصدومیت لروی سانه باعث شد پرونده انتقال این بازیکن به بایرن مونیخ مسکوت باقی بماند. اما آنها همچنان شرایط این بازیکن را زیر نظر دارند و به جذب او علاقه مند هستند.

به گزارش کریستین فالک خبرنگار بیلد، اخیرا مدیران بایرن مونیخ ملاقات مخفیانه ای با جووانی برانکینی داشته اند. برانکینی یکی از ایجنت های معروف دنیای فوتبال است و رابطه نزدیکی با بایرن دارد. او همان کسی است که مربیان بزرگی چون گواردیولا و آنچلوتی را به مونیخ آورد. در مذاکرات طولانی جذب لروی سانه هم برانکینی یک مهره کلیدی و بانفوذ بود. حالا به نظر می رسد این ملاقات نشان دهنده گام های جدید بایرن برای جذب وینگر آلمانی منچسترسیتی است.

چند روز پیش هم اسکای اسپورتس مدعی شده بود در صورت جدایی سانه، منچسترسیتی کینگزلی کومان از بایرن مونیخ را به عنوان جایگزین در نظر دارد.

منبع
برچسب ها: لروی سانه منچستر سیتی نقل و انتقالات
دیدگاه ها
die mannschaft 2 پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۰
با وجود ترافیک بازیکن خوب تو سمت چپ باید دید کی قراره از تیم خارج بشه تا جا واسه لروی باز بشه ؟! آلابا و دیویس و کومان و پریشیچ فعلا تو این پست بازی کردن ولی نمیشه لروی رو بیخیال شد .امکان جابجایی بازیکنها تو پستهاشون هم خیلی دور از انتظاره چون کومان و پریشیچ و دیویس هر سه ثابت کردن که تواناییهاشون تو سمت راست زمین نصف میشه . امیدوارم یه فکری هم واسه وینگ راست بکنن که گنابری تنها گزینه ی مورد اعتمادمون نباشه
Great Kahn 0 یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۸
ما بازیکن مصدوم لازم نداریم. مرسی اه
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.