بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرژ گنبری ستاره این روزهای فوتبال آلمان، در بازی با فورتونا دوسلدورف نیز گلزنی کرد تا به روزهای خوب خود ادامه دهد.

تیم بایرن مونیخ، فورتونا دوسلدورف را با چهار گل شکست داد. ستاره باواریایی ها در این بازی، سرژ گنبری هافبک 24 ساله اهل اشتوتگارت بود که یک گل زد و یک پاس گل هم داد تا به روند خوب خود ادامه دهد. او در چهار بازی اخیری که برای تیم ملی و بایرن مونیخ به میدان رفته عملکرد بسیار خوبی داشته و توانسته روی گل ها تاثیر بگذارد؛ هت تریک مقابل ایرلند شمالی، پاس گل برابر بلاروس، گلزنی مقابل دورتموند و یک گل هم برابر دوسلدورف.

 

گنبری جوان این فصل یکی از برترین گلزنان آلمانی بوده اما اوج درخشش او به بازی لیگ قهرمانان مقابل تاتنهام بازمی‌گردد؛ جایی که چهار گل به این تیم شمال لندن زد و یک پاس گل هم داد. وی همچنین در مقابل آرژانتین یک گل و یک پاس گل ثبت کرد و مقابل آگسبورگ نیز با تکرار این آمار، مانع از شکست پرگل تیمش شد.

 

زدن 9 گل در بازی های باشگاهی این فصل نشان می‌دهد که سرژ در شرایط خوبی به سر می‌برد و باید دید در آینده نیز با حفظ این روند خود را در ترکیب بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان فیکس نگه میدارد یا نه.

منبع
برچسب ها: سرژ گنابری فورتونا دوسلدورف بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.