بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، فلیک همچنان سرمربی موقت بایرن مونیخ است.

از وقتی هانس دیتر فلیک هدایت بایرن مونیخ را به دست گرفته این تیم نتایج خیلی خوبی کسب کرده است. بازیکنان بایرن هم به ستایش از هانسی فلیک پرداخته اند. حالا یکی از موضوعات مهم در بایرن، احتمال ماندن فلیک در بایرن مونیخ بعد از تعطیلات زمستانی است. خود او می گوید از کارش لذت می برد و فقط به این فکر می کند که کارش را به بهترین نحو انجام دهد.

به گزارش بیلد، هنوز هیچ تضمینی برای ادامه حضور فلیک به عنوان سرمربی بایرن مونیخ وجود ندارد. برنامه فعلی این است که او تا تعطیلات زمستانی بوندس لیگا، سرمربی موقت باشد. حتی روند پیروزی های پی در پی تیم هم مانع جستجوی رومنیگه و صالح حمیدزیچ برای انتخاب سرمربی جدید نشده است. آنها می خواهند سرمربی انتخاب کنند که یک دوره جدید در باشگاه آغاز کند. وقتی نیم فصل اول به پایان رسید، مدیران بایرن مونیخ در مورد سرمربی تیم تصمیم می گیرند که آیا فلیک به کارش ادامه می دهد یا نه. اولیور کان هم یکی از شخصیت های تاثیرگذار در این تصمیم گیری مهم خواهد بود.

منبع
برچسب ها: بیلد هانس دیتر فلیک
دیدگاه ها
Great Kahn 0 دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۳
ای کاش بذارند فلیک کارشو تا آخر فصل ادامه بده. الان که تیم داره خوب نتیجه میگیره این بحث ها فقط باعث برهم خوردن تمرکز سرمربی و بازکنان میشه. کی قراره عقلانیت به مدیریت باشگاه برگرده خدا میدونه
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.