بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، کوتینیو به ستایش از هم تیمی هایش در بایرن مونیخ پرداخته است.

فیلیپه کوتینیو با امیدهای زیادی از بارسلونا به بایرن مونیخ منتقل شد. طرفداران تیم توقعات زیادی از او دارند. البته این ستاره برزیلی هنوز فرصت زیادی دارد تا توانایی هایش را در مونیخ اثبات کند.

به گزارش TZ، گلزنی کوتینیو در بازی با فورتونا دوسلدورف، اتفاق خوبی برای این بازیکن برزیلی بوده است:

“ خوشحالم که دوباره گلزنی کرده ام. البته مهم بازی تیمی است. ما در دیدار با فورتونا دوسلدورف بازی خیلی خوبی ارائه کردیم. این باعث غرور من می شود. سعی کردم پاسخ اعتماد سرمربی ام را بدهم. ما خیلی خوب همدیگر را درک می کنیم. بازیکنان بایرن همان چیزی که او می خواهد را در زمین پیاده می کنند. برای فلیک خیلی مهم است که وقتی توپ را در اختیار نداریم حریف را تحت فشار قرار دهیم. ما همیشه با حرکات مستقیم در زمین سعی می کنیم حریف را دچار مشکل کنیم.
 

در مورد تاثیر فلیک در بایرن مونیخ:

“ به نظرم مهم ترین مساله ویژگی های تاکتیکی تیم است. فلیک برای فشار از بالا به تیم حریف اهمیت بسیار زیادی قائل است. البته این به ما بازیکنان بستگی دارد که برنامه هایش را در زمین پیاده کنیم. از همان ابتدا کاملا درک کردیم که او به چه شکل کار می کند و از ما چه توقعی دارد. فلیک وقتی کمک مربی تیم بود هم رابطه خیلی خوبی با بازیکنان بایرن داشت. حالا هم ثمره این رابطه خوب را می بیند. او مربی بااستعدادی است و می تواند هر زمانی به هر بازیکنی نشان دهد که عضوی مهم از این ساختار است.
 

آیا شما هم خواهان ادامه حضور فلیک در بایرن مونیخ بعد از تعطیلات زمستانی هستید؟

“ من می توانم بگویم او کارهای فوق العاده ای در بایرن انجام داده و به خوبی می تواند چیزهایی که برایش مهم است را به بازیکنان تیم منتقل کند. همه چیز بین فلیک و ما خوب و مطلوب است. مدیران باشگاه باید در نهایت در این باره تصمیم بگیرند.
 

در مورد توماس مولر:

“ مولر یک بازیکن فوق العاده برای بایرن است. او همه چیز به تیم می بخشد: از استعداد تا تجربه. توماس یک بازیکن اساسی برای ماست. او هم مثل هر بازیکن دیگری نقاط قوتی دارد. این نقاط قوت فقط وقتی مثمرثمر می شوند که ما همه به عنوان یک تیم در زمین بازی کنیم.
 

در مورد لواندوفسکی:

“ او به فرم باورنکردنی رسیده است. طبیعتا روزی فرا می رسید که او نتواند در یک بازی برای بایرن گلزنی کند. اصلا عادلانه نیست که وقتی از عملکرد او صحبت می کنیم فقط به گلزنی های پیاپی لواندوفسکی برای بایرن مونیخ اکتفا کنیم. به نظرم او در بازی با دوسلدورف یک بازیکن مهم بود. او به خوبی در خط دفاعی حریف نفوذ می کند، در کنار مدافعان حرکت می کند و به عمق می زند. همین حرکات اوست که برای سایر بازیکنان بایرن فضاسازی می کند. وقتی ما توپ را در اختیار داریم این نکته خیلی مهمی است. به همین خاطر است که فاز هجومی بایرن چنین نمایشی داشته است.

منبع
برچسب ها: کوتینیو
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.