بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مدیر ورزشی بایرن مونیخ می گوید آنها نمی خواهند در مورد تعیین سرنوشت فلیک خودشان را تحت فشار قرار دهند.

بایرن مونیخ در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف ستاره سرخ بلگراد برود. این بازی روز سه شنبه از ساعت 23:30 به وقت تهران آغاز می شود.

به گزارش اسکای، حسن صالح حمیدزیچ قبل از سفر به بلگراد به سوالات مختلف خبرنگاران پاسخ داد:

“ کاملا روی بازی فردا تمرکز کرده ایم. می خواهیم 3امتیاز را به دست آوریم. خیلی خوب آماده شده ایم و می خواهیم نمایش خوبی داشته باشیم. جو ورزشگاه آنها عالی است و هواداران سطح بالایی دارند. همیشه منتظر برگزاری چنین بازی هایی هستیم.
 

در مورد تلاش زیاد کویزانس در تمرینات بایرن مونیخ:

“ میکا یک بازیکن جوان و خوب است که پتانسیل زیادی دارد. ما با کادر فنی تیم همکاری می کنیم که او گام به گام پیشرفت کند. در مورد او ایده های خوبی داریم. از کویزانس انتظارات زیادی وجود دارد و او هم به طور جدی تمرین می کند. او سعی می کند در تمرینات بایرن خودش را به تیم تحمیل کند و فرصت بازی پیدا کند.
 

در مورد ادامه حضور فلیک در بایرن مونیخ بعد از تعطیلات زمستانی:

“ در ابتدا توافق ما برای دو بازی بود. او خیلی خوب کار کرد و این توافق تا تعطیلات زمستانی ادامه پیدا کرد. وقتی زمانش رسید در این مورد تصمیم می گیریم. ما رابطه خیلی خوبی با هانسی داریم. نمی خواهیم در این مورد خودمان را تحت فشار قرار دهیم.

منبع
برچسب ها: حسن صالیحمیدزیچ
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.