بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مهاجم لهستانی بایرن مونیخ احتمال بازی کردن برای رئال مادرید در آینده را رد کرد.

لوا برای چند سال مدام به رئال مادربد لینک می شد و وقتی که در سال 2018 پینی زهاوی را به عنوان مدیر برنامه های خود برگزید این تصور به وجود آمد که او تصمیم دارد با رئال قرارداد امضا کند.

به گزارش الچرینگیتو؛ در هر صورت باواریایی ها نمی خواستند که این انتقال صورت بگیرد و در نتیجه پیش از شروع فصل جاری قرارداد لواندوفسکی را را ژوئن 2023 تمدید کردند. وی در مصاحبه خود عنوان کرده است که:

“ برای بازی کردن در رئال مادرید دیگر دیر شده است، من 31 ساله ام و برای چند سال دیگر بازی می کنم و تلاش می کنم که با بایرن مونیخ افتخار کسب کنم، 5 سال پیش صحبت هایی بین من و رئال انجام شد. در مونیخ خوشحالم و برای یکی از بزرگ ترین باشگاه های اروپا بازی می کنم، پس لازم نیست که تیمم را تغییر دهم زیرا هر چیزی که نیاز دارم را دارم.
 

لوا روز دوشنبه در پاریس حضور داشت و توانست در جایگاه هشتم رده بندی توپ طلا قرار بگیرد، جایی که لیونل مسی توانست ششمین توپ طلای خود را کسب کند. وی در این مورد افزود:

“ نا امید نشدم چون انتظار رتبه باللاتری نداشتم، خوشحالم که در جمع بهترین بازیکنان جهان قرار گرفتم، این که توانستم آن ها را در فضایی خارج از زمین بازی ببینم خیلی خوب یود، من هنوز با کسب جوایز فردی فاصله دارم.
 

لواندوفسکی که این فصل توانسته در 21 بازی 27 گل به ثمر برساند، در ادامه افزود:

“ فرم خوب من در سال 2020 هم ادامه خواهد داشت و می توانم در بایرن موفق تر از این هم ظاهر شوم؛ همچنین در جاه طلبی هایی هم برای کسب موفقیت با لهستان در یورو دارم.

منبع
برچسب ها: روبرت لواندوفسکی
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.