بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، هانسی فلیک می گوید تیمش را آماده می کند تا در هر بازی پیروز شوند. سرمربی بایرن مونیخ همچنین از جذاب تر شدن بوندسلیگا استقبال می کند.

بایرن مونیخ پس از شکست مقابل بایر لورکوزن در هفته گذشته، روز شنبه در دیداری حساس به مصاف مونشن گلادباخ می رود. هانسی فلیک سرمربی بایرن مونیخ روز جمعه در کنفرانس خبری قبل از این بازی شرکت کرد و به سوالات مختلف خبرنگاران پاسخ داد.

بازی برابر گلادباخ:

“ از زمان کودکی ام بازی بایرن مونیخ برابر گلادباخ همیشه یک بازی کلاسیک بوده است. در خانه فلیک هم بازی کلاسیکی بود، برادرم هوادار گلادباخ بود و من هوادار بایرن. ما در شرایط خوبی قرار داریم و با اعتماد بنفس به آنجا سفر می کنیم.
 

باخت برابر لورکوزن:

“ علیرغم باخت در بازی قبلی برابر لورکوزن، ما چیزهای خوبی نشان دادیم. شانس های گلزنی زیادی خلق کردیم. در زمان هایی که توپ در اختیار نداشتیم برخی موارد خوب پیش نرفتند اما در تمرینات این هفته روی آن ها کار کردیم.
 

احتمال همکاری با توماس توخل در فصل آینده:

“ من همیشه گفته ام می توانم شرایط مختلفی را تصور کنم. زمان این چیز را تغییر نمی دهد و ما باید منتظر بمانیم و ببینیم اوضاع چگونه پیش خواهد رفت. توماس توخل یکی از بهترین مربیان فوتبال آلمان است و من درک و تفسیر او از فوتبال را دوست دارم.
 

ماندن در تیم بعد از ژانویه:

“ بعد از آخرین بازی در سال جاری ما با هم خواهیم نشست و درباره این شرایط بحث می کنیم. من در حال حاضر به چیزی غیر از این علاقه مند نیستم.
 

شرایط در بایرن مونیخ:

“ من تیمی عالی در اطرافم دارم، آن ها به من قدرت و اعتماد بنفس می دهند تا با شرایط رو به رو شوم. بدون شک در بایرن مونیخ امتیازات و بردها شمارش می شوند و قهرمانی ها در اولویت هستند. ما نه تنها باید تمرین کنیم و خوب بازی کنیم، بلکه باید بازی ها را هم با برد پشت سر بگذاریم.
 

لئون گورتسکا:

“ در خط هافبک کیفیتی فوق العاده داریم. لئون در بازی های اخیر نشان داده که در مواقعی که توپ هم ندارد خوب کار می کند. او پویاست و می تواند با دوندگی به عمق دفاع حریف بزند و در مقابل دروازه خطرناک ظاهر شود. همچنین می تواند وظایف دفاعی اش را انجام دهد.
 

رقابت بر سر قهرمانی:

“ بایرن مونیخ هر سال می خواهد قهرمان شود، و در حال حاضر تعداد تیم هایی که می خواهند قهرمان شوند بیشترند. خواهیم دید که در هفته سی و چهارم چه اتفاقی رخ می دهد. بدون شک همه از مهیج شدن دوباره بوندس لیگا خوشحالند.

منبع
برچسب ها: هانس دیتر فلیک بروسیا مونشن گلادباخ بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.