بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بازی حساس و کلاسیک هفته چهاردهم بوندسلیگا را بوروسیا مونشن گلادباخ و بایرن مونیخ برگزار خواهند کرد.

گلادباخ برای ماندن در صدر جدول و بایرن مونیخ برای نزدیک شدن به صدر جدول به برد نیاز دارند و این مسئله جدا از رقابت دیرینه این دو تیم می تواند یکی از زیباترین رویارویی های این دو تیم در سالیان اخیر را رقم بزند.

 

مشخصات بازی

تاریخ زمان ورزشگاه داور
شنبه 16 آذر ماه 1398 18:00 به وقت ایران بوروسیا پارک مارکو فریتس


وضعیت کلی دو تیم

مونشن گلادباخ چند هفته ای است که به صدر جدول بوندس لیگا تکیه زده و در مقاطعی حتی فاصله اش با تیم دوم به 4 امتیاز رسیده بود. تیم مارکو رز این روزها فوتبال زیبایی به نمایش می گذارد که با نتیجه ای مطلوب هم همراه است. بازیکنان گلادباخ روز به روز با افکار و برنامه های رز تطابق بیشتری پیدا کرده اند و پس از آنکه در اوایل فصل چند نتیجه نچندان خوب کسب کردند پس از آن توانستند هم در لیگ اروپا و هم در رقابت های بوندس لیگا بردهای زیادی کسب کنند. پس از گذشت سیزده هفته از فصل بوندس لیگا، گلادباخ با کسب 28 امتیاز در صدر جدول قرار دارد و فاصله ای 4 امتیازی با بایرن مونیخ رده چهارمی دارند.

پس از چندین برد پیاپی و پرگل هفته گذشته و در بازی مقابل بایر لورکوزن، هانسی فلیک اولین شکستش به عنوان سرمربی بایرن مونیخ را تجربه کرد. فلیک در هفته های گذشته ترکیب های متفاوتی را به کار برده است و انتظار می رود برای بازی مقابل گلادباخ دوباره نسبت به بازی برابر لورکوزن تیمش را با چند تغییر راهی میدان کند. 

 

ترکیب احتمالی دو تیم

 

غایبین دو تیم در این بازی

مونشن گلادباخ: پولسن، دوکوره، موسل

بایرن مونیخ: لوکاس هرناندز، نیکلاس زوله

 

نکات آماری بازی و اخبار دو تیم

  • این بازی یکصد و سومین رویارویی دو تیم در بوندس لیگا خواهد بود. در دیدارهای قبلی 24 برد برای گلادباخ، 49 برد برای بایرن مونیخ و 29 مساوی ثبت شده است. 
  • در یکصد و دو بازی قبلی بازیکنان گلادباخ 128 بار برابر بایرن مونیخ گلزنی کرده اند و بایرنی ها هم 195 دروازه گلادباخ را باز کرده اند.
  • مونشن گلادباخ در 8 بازی از 10 بازی آخرش برد کسب کرده است.
  • در 4 بازی آخر خانگی، گلادباخی ها حداقل 3 گل به ثمر رسانده اند.
  • بایرنی ها در 11 بازی از 12 بازی آخر خارج از خانه شکست نخورده اند.

پیش بینی سایت WhoScored از نتیجه بازی

بروسیا مونشن گلادباخ 1 - 2 بایرن مونیخ

منبع
برچسب ها: بروسیا مونشن گلادباخ بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.