بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ در دیداری حساس 1-2 مغلوب گلادباخ شد.

در حساس ترین دیدار این هفته بوندسلیگا، گلادباخ صدرنشین در نیمه اول حرفی مقابل بایرن نداشت و در اوایل نیمه دوم دروازه خود را باز شده دید، اما در ادامه دو بار موفق به گلزنی شد تا پیروز نبرد بزرگ هفته لقب گیرد و فاصله بایرن با صدر به هفت امتیاز افزایش یافت.

 

بایرن مونیخ بازی را هجومی آغاز کرد و در همان دقیقه هشت و روی پاس تیاگو در دهانه دروازه می توانست گل اول را به ثمر برساند، اما ضربه عجیب توماس مولر راهی به دروازه نیافت.

 

دقایقی بعد و روی ارسال کومان، لواندوفسکی در محوطه جریمه صاحب موقعیت خوبی شد اما ضربه او با کمترین اختلاف از کنار دروازه گلادباخ به بیرون رفت.

 

اما در دقیقه 28 بهترین فرصت بازی برای بایرن مونیخ از دست رفت. جاشوا کیمیچ در عرض حرکت کرده و اقدام به ضربه زدن کرد و توپ در آستانه ورود به دروازه بود که یان سومر موفق به مهار توپی شد که تنها چند سانتیمتر آن وارد دروازه نشده بود.

 

در دقیقه 37 لواندوفسکی موقعیت خوبی را در سمت چپ محوطه برای ایوان پریشیچ ایفا کرد، اما ضربه والی این ستاره کروات با اختلاف کمی از بالای دروازه گلادباخ به بیرون رفت تا علیرغم برتری بایرن مونیخ در نیمه اول، دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شوند.

 

اما روند هجومی بایرن مونیخ در نیمه دوم نیز ادامه یافت و این تیم خیلی زود و در دقیقه 49 به گل اول دست یافت. پاس توماس مولر به ایوان پریشیچ رسید و ضربه زیبای او بعد از برخورد به دست یان سومر وارد دروازه شد.

 

بعد از  دریافت گل گلادباخ سراپا حمله شد و بعد از خلق یکی دو موقعیت به گل تساوی دست یافت. روی ارسال هافمن از روی نقطه کرنر، بنسباینی با یک ضربه سر دقیق موفق به زدن گل تساوی شد.

 

در دقیقه 70 گلادباخ روی یک ضربه ایستگاهی صاحب فرصت خوبی برای زدن گل دوم شد، اما ارسال هرمن برای الویدی نتیجه ای برای تیم میزبان نداشت.

 

دقایقی بعد گلادباخ روی حرکت هرمن تا آستانه زدن گل دوم پیش رفت، اما ضربه استیندل با اختلاف کمی از کنار دروازه مانوئل نویر به بیرون رفت و این موقعیت نیز راه به جایی نبرد.

اما در دقیقه 90 و با خطای خاوی مارتینز در محوطه که منجر به اخراج او نیز شد، گلادباخ صاحب یک ضربه پنالتی شد که بنسباینی علیرغم تشخیص درست مانوئل نویر موفق به گلزنی شد و گلادباخ 1-2 پیش افتاد.

منبع
برچسب ها: بروسیا مونشن گلادباخ بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.