بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ از صدر جدول بوندسلیگا دور شده است.

بایرن مونیخ در خانه مونشن گلادباخ 2-1 شکست خورد. این بدترین شروع بایرن مونیخ از فصل 1994-1995 پس از 14 هفته در بوندسلیگا است.

به گزارش وب سایت رسمی بایرن مونیخ، نویر بعد از شکست بایرن مونیخ برابر مونشن گلادباخ گفت:

“ ما درک درستی از بازی خودمان نداشتیم. بازی را 1-0 کردیم و باید به بازی ادامه می دادیم. نباید منتظر می ماندیم. صبر برای نتیجه گرفتن فایده ای برای فوتبال ما ندارد. ما توانایی هجومی خوبی داریم و خوب هم شروع کردیم و موقعیت های گلزنی زیادی داشتیم. در نیمه دوم زیادی صبور بودیم. به همین خاطر گلادباخ بیشتر و بیشتر حمله کرد. بعد از گل اول باید فشار بیشتری به حریف وارد می کردیم.
 

کیمیش هم به شدت از نتیجه دیدار ناراضی بود:

“ من به شدت عصبانی هستم. در نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم و موقعیت های گلزنی زیادی داشتیم. از آن ها به خوبی استفاده نکردیم. گلادباخ هم حمله می کرد ولی در آن مقطع موقعیت های گلزنی جدی خلق نمی کرد. در دو بازی اخیر خوب کار کرده ایم ولی هر دو دیدار را با شکست به پایان رساندیم.
 

و اما صحبت های توماس مولر:

“ خیلی سخت و ناراحت کننده است که در چنین بازی و در چنین جوی می بازیم. بعد از گل اول کمتر توانستیم بازی را کنترل کنیم (در 50دقیقه اول). بعد از یک موقعیت استاندارد یک گل دریافت کردیم. در نهایت هم یک پنالتی دادیم که اصلا لازم نبود. فوتبال ورزش سریعی است مخصوصا در طول یک بازی. بازی خوب در چنین شرایطی هیچ فایده ای ندارد و چیزی به دست نمی آوریم.

منبع
برچسب ها: مانوئل نویر جاشوا کیمیش توماس مولر بروسیا مونشن گلادباخ بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.