بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، فلیک می گوید از نمایش های بایرن مونیخ در دیدارهای اخیر راضی است.

بایرن مونیخ در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به مصاف تاتنهام می رود. این بازی روز چهارشنبه از ساعت 23:30 به وقت تهران آغاز می شود.

به گزارش اسکای، هانسی فلیک در کنفرانس خبری پیش از این دیدار شرکت کرد.

“ ما چند بازیکن مصدوم داریم. تولیسو نمی تواند در این بازی حاضر باشد. اگر مصدومانی که مدت طولانی در کنار ما نخواهند بود را کنار بگذاریم امیدوارم بقیه آماده باشند. نحوه بازی مان در دیدارهای اخیر را می پسندم. البته در فوتبال تنها گل ها و امتیازها محاسبه می شوند. ما باید دوباره به حس دستیابی و موفقیت برسیم و امیدوارم این اتفاق از بازی با تاتنهام شروع شود.
 

مولر در مورد وابستگی بایرن مونیخ به لواندوفسکی صحبت کرد. فلیک در این مورد گفت:

“ اگر به موقعیت های گل ما در بازی های اخیر نگاه کنید می بینید که مشکل فقط لواندوفسکی نیست. بقیه بازیکنان هم فرصت گلزنی داشتند. ما بازیکنان گلزنی در ترکیب داریم و فکر نمی کنم به لواندوفسکی وابسته باشیم.
 

در مورد کومان:

“ او هنوز جوان است و کیفیت بالایی دارد. کمتر بازیکنی در فوتبال تا این حد بااستعداد است. مطمئنا کومان در آینده گلزنی خواهد کرد و پاس گل می دهد. امیدوارم این گره خیلی زود باز شود.
 

در مورد مورینیو:

“ من منتظر بازی برابر او هستم. البته این فقط یک نکته جانبی برای من است. من و مورینیو همدیگر را می شناسیم. وقتی او در رئال مادرید بود با هم ملاقات کردیم. منتظر دیدار او در اینجا هستم. ما تنها روی تیم و بازی خودمان متمرکز هستیم.
 

در مورد آینده اش در بایرن مونیخ:

“ من نمی توانم به این چیزها پاسخ دهم. باید منتظر باشیم بعد از بازی با وولفسبورگ در این مورد تصمیم گیری شود. طبیعتا ما می خواهیم در تمام بازی های باقیمانده برنده شویم. انتظار داریم تیم به همین ترتیبی که بازی کرده ادامه دهد و گلزنی کند.

منبع
برچسب ها: هانس دیتر فلیک تاتنهام لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.