بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ در تابستان آینده تحولات زیادی خواهد داشت.

قرارداد نویر، مولر، تیاگو، آلابا، خاوی مارتینز و بواتنگ با بایرن مونیخ در سال 2021 به پایان می رسد. مدیران باشگاه می خواهند از مارس 2020 با این بازیکنان مذاکره کرده وضعیت شان را مشخص کنند.

به گزارش کریستین فالک خبرنگار بیلد، مانوئل نویر یک قرارداد جدید دریافت می کند که تا سال 2023 معتبر است. خبرهایی هم در مورد تمدید قرارداد نویر با بایرن مونیخ منتشر شده است. او نمایش خیلی خوبی در بازی های اخیر داشته و مدیران به او اعتماد دارند. نویر دوباره یک دروازه بان کلاس جهانی شده است. نوبل یکی از گزینه های جایگزینی نویر در طولانی مدت است و فعلا باشگاه قصد ندارد اقدامی در این زمینه انجام دهد.

در مورد توماس مولر فعلا تصمیمی برای تمدید قرارداد وجود ندارد. مولر هم منتظر است ببیند تحولات در بایرن به شکل رقم می خورد. مربی چون فلیک که به مولر اعتماد دارد می تواند روی تصمیم او تاثیر بگذارد. با ماندن فلیک در بایرن، شانس تمدید قرارداد این بازیکن آلمانی هم بیشتر می شود. شاید هم او در تابستان به تیم دیگری برود.

 

در مورد تیاگو آلکانتارا همه چیز ممکن است. او بزرگ ترین بازنده بایرن در جریان تغییر سرمربی بوده است. تیاگو از وضعیت موجود راضی نیست و احتمال دارد به اسپانیا برگردد. مدیران باشگاه اخلاق این بازیکن را ستایش می کنند چون او در برابر عموم به انتقاد از بایرن نمی پردازد. مذاکره با این هافبک بعد از تعطیلات زمستانی آغاز می شود.

بایرن مونیخ می خواهد قرارداد داوید آلابا را تمدید کند و او هم اگر در قرارداد جدید دستمزد بیشتری دریافت کند، مشکلی با تمدید قرارداد ندارد. او دستمزدی در حد بازیکنان اصلی و مهم تیم چون مولر و نویر می خواهد. البته مدیر برنامه های مختلف، این بازیکن توانمند را به باشگاه هایی چون بارسلونا و رئال مادرید پیشنهاد می دهند.

جدایی خاوی مارتینز از بایرن قابل تصور است. قرار است در تابستان آینده در مورد آینده او در باشگاه مذاکره شود. نمایش این بازیکن برابر گلادباخ نشان داد که او با روزهای اوجش فاصله گرفته است. بعد از 8سال بازی در بایرن مونیخ، مارتینز ممکن است در سال 2020 این تیم را ترک کند.

 

ژروم بواتنگ می خواهد از بایرن جدا شود و به همین خاطر او یک مدیر برنامه های جدید استخدام کرده است. قرار بود او تابستان گذشته ترانسفر شود اما به خاطر دستمزد بالایی که دارد این انتقال منتفی شد. احتمالا تابستان آینده شاهد جدایی ژروم از این باشگاه آلمانی خواهیم بود.

منبع
برچسب ها: مانوئل نویر توماس مولر تیاگو آلکانتارا داوید آلابا خاوی مارتینز ژروم بواتنگ نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.