بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، دیدار بایرن مونیخ - تاتنهام در هفته ششم لیگ قهرمانان اروپا با برتری 3-1 میزبان به پایان رسید.

پس از این بازی، ژوزه مورینیو گفتگویی با خبرنگاران داشت.

به نقل از وبسایت یوفا و BBC Sport، سرمربی پرتغالی اسپرز گفت:

“ بایرن مونیخ هر دو بازی اخیر خود را باخته بود بنابراین برای آنها بسیار اهمیت داشت که امشب برنده از زمین خارج شوند تا اعتماد به نفس خود را بازیابی کنند. برای من این بازی هیچ ارزشی نداشت. فقط می خواستم تعدادی از جوانان ما بازی کنند و کارشان را زیر نظر بگیرم. به نظرم عملکرد خوبی داشتند. بنابراین این بازی معنا و مفهوم خاصی برای ما نداشت.
 

“ واقعا عجیب به نظر می رسید که بازی دو تیم بزرگ مثل تاتنهام و بایرن مونیخ، هیچ حساسیتی نداشت و مهم نبود. امیدوارم در مراحل بعدی مثلا یک چهارم نهایی یا نیمه نهایی وقتی رقابتی واقعی و مناسب وجود دارد، به این ورزشگاه برگردم و مقابل بایرن مویخ قرار بگیرم.
 

“ لیگ برتر انگلستان بدون توقف و دیوانه وار پیش می رود پس ضروری بود که به برخی از بازیکنان کلیدی تیم استراحت بدهم. همه ما از کیفیت بالا و استعداد رایان سسنیون آگاه هستیم اما همچنان باید تلاش زیادی انجام بدهد. او مصاف های نفر به نفر زیادی را در این بازی واگذار کرد و باید یاد بگیرد که چطور از بدن خود استفاده کند. وی مقابل بازیکنان با تجربه ای بازی کرد. سسنیون استعداد کافی دارد فقط باید پیشرفت کند.
 

“ قطعا ترجیح می دادم این بازی را ببریم یا مساوی کنیم. حداقل اینکه به جای باخت با نتیجه 3-1، دوست داشتم 3-2 ببازیم اما سون گلزنی کند. مقابل تیم بزرگی بازی کردیم و قرار گرفتن برابر بازیکنان بزرگ همیشه بهترین آزمون برای شماست. کاری به نتیجه این بازی ندارم اما اطلاعات ارزشمندی از این دیدار دریافت کردم. برخی از بازیکنان که از زمان آمدن من به تاتنهام حتی 1 دقیقه بازی نکرده بودند، به زمین رفتند. برای آشنایی مربی با بازیکنان، چند دقیقه بازی گرفتن از آنها نسبت به 2-3 هفته زیر نظر گرفتن آنها در تمرینات، مفیدتر است.

منبع
برچسب ها: خوزه مورینیو تاتنهام لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
mehran 1 پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۲
قمار باز اگر نگه به تخمم کو نش میسوزه دیدم گل اول که زدی تو کونت عروسی بود
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.