بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ با کمبود بازیکن آماده و در دسترس مواجه است.

بحران مصدومیت در بایرن مونیخ ادامه دارد و این تیم تنها 12-13 بازیکن آماده برای اولین بازی نیم فصل دوم در اختیار دارد. بایرن مونیخ باید به مصاف هرتابرلین برود.

به گزارش کیکر، ریشه بحران موجود را باید در تابستان گذشته جستجو کرد. جایی که مدیران بایرن مونیخ با نیکو کواچ (سرمربی وقت بایرن) صحبت کردند و نتیجه این شد که بایرن با یک کادر محدود از بازیکنان خوب وارد فصل 2019-2020 شود. استدلال آن زمان باشگاه این بود که بهتر است تعداد بازیکنان حاضر در کادر کم باشد تا این تیم شاهد حضور بازیکنان ناراضی نباشد.

اما حالا فلیک با کمبود در برخی از پست ها مواجه است. او می داند که با چنین وضعیتی نمی توان به اهداف باشگاه (قهرمانی در بوندس لیگا، دی اف بی پوکال و لیگ قهرمانان اروپا) رسید. به همین خاطر می خواهد یک مدافع راست و یک وینگر جذب شوند. او به خوبی از این مساله آگاه است که نتایج تیم در نیم فصل دوم، سرنوشتش روی نیمکت مربیگری بایرن را مشخص می کند. در صورت نایب قهرمانی بایرن در بوندس لیگا یا حذف در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، مدیران باشگاه مسئول این اتفاق را فلیک خواهند دانست نه مشکلات و کمبودهایی که تیم در فوریه داشته است.

منبع
برچسب ها: مصدومیت کیکر
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.