بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، لوو می گوید با سرمربی تیم المپیک آلمان در مورد برنامه هایش برای المپیک 2020 توکیو صحبت کرده است.

با نزدیک شدن به تابستان، خبرهای بیشتری در مورد المپیک 2020 توکیو منتشر می شود. فوتبال هم یکی از رشته های المپیکی است.

به گزارش بیلد، خبر احتمال حضور مولر در تیم المپیک آلمان منتشر شده است. در این مورد از یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان سوال شده است:

“ من و اشتفان کونتس قبل از کریسمس با هم ملاقات کردیم. ما در مورد چیزهای مختلف صحبت کردیم. المپیک 2020 و یورو 2020 را به عنوان دو رویداد بزرگ در پیش داریم. او چند بازیکن را نام برد که می توانند در تیم المپیک آلمان بازی کنند. این تصمیم اوست. احتمالا با پایان فصل جاری، کونتس تصمیم می گیرد. احتمالا او تصمیمش را بعد از منتشرشدن لیست بازیکنان تیم ملی آلمان در یورو 2020، اعلام خواهد کرد.
 

وی در ادامه افزود:

“ کونتس هنوز وقت دارد و ایده های جالبی مطرح کرد. توماس مولر هم در لیست بازیکنانی قرار دارد که برای تست دوپینگ المپیک ارسال شده است. این لیست را باید قبل از مسابقات ارسال کرد. مولر قطعا یکی از گزینه ها برای حضور در تیم المپیک آلمان است.
 

در مورد انتقال الکساندر نوبل به بایرن مونیخ هم از لوو پرسیده شد و او جواب داد:

“ من همیشه گفته ام بازیکنان جوان باید بیشترین فرصت بازی را به دست بیاورند. بدین ترتیب آنها می توانند بهتر پیشرفت کنند. وقتی یک بازیکن 20-21 ساله دو یا سه سال روی نیمکت ذخیره ها می نشیند، نمی دانم چنین روندی مفید است یا نه.

منبع
برچسب ها: یواخیم لو تیم ملی آلمان المپیک شالکه نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.