بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، ورنر معتقد است لواندوفسکی در بایرن مونیخ سبک بازی اش را تغییر داده است.

مصاحبه صالح حمیدزیچ در مورد ورنر را در طرفداری خواندید. او در مورد تفاوت های ورنر و لواندوفسکی صحبت کرده بود.

به گزارش بیلد، تیمو ورنر به مصاحبه مدیر ورزشی بایرن مونیخ واکنش نشان داده است.

“ هرکس نظری دارد. ولی بدون توجه به حرف های او باید بگویم بایرن مونیخ بازیکنانی چون کومان و گنابری دارد. این بازیکنان از سرعت خود برای حرکت در کناره ها و ورود به فضاها استفاده می کنند. اما از این نظر که لواندوفسکی یک مهاجم فوق العاده است با او موافق هستم. آنها بازیکنان خیلی خوبی در خط حمله دارند. البته لواندوفسکی هم در طول چند سال اخیر بازی اش را تغییر داده است. وقتی او در دورتموند بود و زیر نظر کلوپ بازی می کرد، در حملات سریع و تغییر حالت تیم از دفاع به حمله حضور پیدا می کرد. او در واقع مهاجمی شبیه به من بود و وارد فضاهای خالی رقبا می شد و به سرعت جهت حرکتش را تغییر می داد. او هم با سیستم بازی بایرن سازگار شد و باید در همین مسیر پیشرفت می کرد چون سبک بازی بایرن براساس بازی مالکانه است.
 

وی در ادامه افزود:

“ من فقط می توانم در مورد خودم صحبت کنم. من 23 ساله هستم و آماده ام چیزهای زیادی یاد بگیرم. در لایپزیش نشان داده ام که می توانم در برابر تیم هایی که عمقی دفاع می کنند گل بزنم. من می توانم در فضاهای کوچک حرکت کنم. این چیزی است که ناگلزمن به من آموخته است. من 23 ساله هستم و در فصل جاری هم پیشرفت کردم. ولی هنوز هم جای پیشرفت است.
 

از مهاجم لایپزیش در مورد فلیک سوال شد:

“ من قبلا چند بار با هانسی صحبت کرده ام. چون او یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال آلمان بود و من هم عضو تیم جوانان آلمان بودم. ما همدیگر را می شناسیم. او انسان فوق العاده ای است. می توانم بگویم عملکردش در بایرن عالی بوده است. در ضمن وقتی با بازیکنان تیم ملی آلمان حرف می زنید از او ستایش می کنند چون آرامش را به تیم تزریق می کند. او یک انسان و سرمربی عالی است و خوشحال می شوم بعد از فصل جاری هم به مربیگری در بایرن ادامه دهد.

منبع
برچسب ها: تیمو ورنر حسن صالیحمیدزیچ روبرت لواندوفسکی
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.