بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، پس از وقفه ای حدودا یک ماهه، ادامه فصل بوندس لیگا از سر گرفته می شود و روز یکشنبه بایرن مونیخ میهمان هرتابرلین خواهد بود.

هانس دیتر فلیک سرمربی بایرن مونیخ عصر جمعه در کنفرانس خبری قبل از این بازی شرکت کرد.

 

نیم فصل دوم و بازی برابر هرتابرلین:

“ منتظر نیم فصل دوم هستیم. وظیفه ای سخت در برلین خواهیم داشت. آن ها خوب دفاع می کنند و پس از آن می خواهند سریع ضدحمله اجرا کنند. ما کیفیت کافی برای قهرمانی را داریم. تحت هدایت کواچ تیم این را نشان داد و به آن دست یافتند. ما هم می خواهیم قهرمان شویم.
 

وضعیت روبرت لواندوفسکی پس از جراحی:

“ لواندوفسکی چیزی تا آمادگی 100 درصد و کامل ندارد، او کاملا حرفه ای است و زمانی که ما در دوحه بودیم او به صورت انفرادی بسیار خوب کار کرده است. در تمرینات متوجه هیچ مشکلی نشدیم.
 

فیلیپه کوتینیو:

“ او فوتبالیستی است که باید با هم تیمی هایش بیشتر ترکیب شود و این اتفاق باعث بهتر شدن و بهتر شدن او می شود. او در یک سوم دفاعی حریف کیفیتی فوق العاده دارد و زمان هایی که حریف فشرده دفاع می کند کوتینیو می تواند کمک حال تیم باشد.
 

نقل و انتقالات:

“ من مکالمه ای بسیار بسیار خوب با حسن داشتم. هر دو می خواهیم برای موفقیت بایرن مونیخ کار کنیم. موارد را مورد بحث قرار دادیم. مطمئنم که او و تیم استعدادیابی می توانند برخی از خواسته ها را برای ما ممکن کنند. اما این به معنی انجام کارهای دیوانه وار نیست.
 

کار با تیم:

“ اکنون نسبت به قبل از تعطیلات هیچ فشاری را دیگر حس نمی کنم. از وضعیت کنونی لذت می برم و از کار کردن با تیمم واقعا لذت بخش است. البته شما همیشه تحت فشار هستید حالا تیم در هر وضعیتی باشد.
 

مصاحبه درباره جذب بازیکنان جدید:

“ این صحت دارد و من چنین حرفی را زدم اما در این مدت تغییراتی پیش آمد. با بازگشت سرژ و روبرت اکنون گزینه های بیشتری در اختیار داریم. می توان گفت ما دو خرید جدید داشته ایم.
 

وضعیت بازیکنان:

“ گنبری و لواندوفسکی به تمرینات اضافه شدند و برای بازی روز یکشنه در دسترس خواهند بود. لوکاس اکنون به بازگشت خیلی نزدیک است. او امروز دوباره در زمین چمن تمرین کرد. می خواهیم در هفته های آینده آزادی بیشتری در او به تمرینات دهیم و به تمرینات تیمی اضافه شود. خاوی و کومان هنوز باید چند هفته دیگر از میادین دور باشند. هدف این است که تمامی این بازیکن ها در فوریه و مارس به تیم اضافه شوند چون هفته های تعیین کننده آن زمان خواهند بود.
 

آینده:

“ مهم ترین چیز این است که بایرن مونیخ می تواند در آرامش درباره آینده تصمیم گیری کند و این مهم ترین اتفاق برای من است.
 

بسته شدن پرونده جذب بازیکن جدید در ژانویه:

“ من بحث را باز گذاشته ام و نه می توانم تکذیب کنم و نه تایید. اگر چیزی وجود داشته باشد و ما بتوانیم آن را انجام دهیم پس انجام می دهیم.
 

میکائیل کویزانس:

“ به لحاظ جسمانی کویزانس در فرمی عالی قرار دارد و ما همه می دانیم که او فوتبالیست خوبی است. بازی کردن برای او همهم است چون اون کیفیت لازمه را دارد. او پیشرفت داشته و ما از این جهت خوشحالیم.

منبع
برچسب ها: هانس دیتر فلیک هرتابرلین بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.