بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، یورگن کلینزمن سرمربی جدید هرتا برلین و بازیکن سابق بایرن در آستانه دیدار تیمش با بایرن مونیخ به هواداران قول داد که هرتا برای شکست دادن غول باواریایی تلاش خواهد کرد.

هرتا برلین فردا یکشنبه در شروع نیمه دوم فصل بوندس‌لیگا در استادیوم خانگی‌اش، استادیوم المپیک برلین به مصاف بایرن مونیخ می‌رود. تیمی که سرمربی هرتا، کلینزمن یکی از اسطوره‌های آن به حساب می‌آید. بر اساس اعلام باشگاه تمامی بلیط‌های این بازی فروش رفته و برلینی‌ها منتظر میزبانی از غول باواریایی هستند. کلینزمن در این باره گفت:" خیلی خوشحالم که نیم‌فصل دوم را با چنین بازی بزرگی آغاز می‌کنیم". کلینزمن 55ساله از ماه نوامبر سکان هدایت هرتا برلین را در دست گرفته است.

 

 

دیدار دو تیم در نیمه اول فصل که در آلیانز آرنا برگزار شد با تساوی 2-2 به پایان رسید. کلینزمن در آستانه بازی تیمش مقابل بایرن مونیخ به خبرنگاران گفت:" من هدایت تیمی را بدست گرفته‌ام که هیجان‌انگیزترین پروژه فوتبالی در اروپا را آغاز کرده است. ما در چهار بازی قبلی‌مان شکست نخورده‌ایم و اگر بتوانیم روز یکشنبه هم مثل این بازی‌ها کار کنیم واقعا عالی می‌شود".

 

با اینکه بایرن مونیخ در حال حاضر صدرنشین بوندس‌لیگا نیست ولی بازی با این غول ایالت باواریا در آلمان همیشه برای همه تیمها در حکم محک و معیار قدرت فوتبالی‌شان است. کلینزمن در ادامه صحبتهایش گفت:" ما هنوز در حال نبرد برای جلوگیری از سقوط‌مان هستیم و هنوز تا زمانی که بتوانیم نفس راحتی بکشیم خیلی فاصله داریم".

 

کلینزمن در بخش دیگر صحبتهایش گفت که حفظ ثبات و پایداری در تیم برایش اهمیت زیادی دارد و به همین خاطر کسی نباید انتظار داشته باشد که در بازی مقابل بایرن ترکیب یازده نفره فیکس هرتا تغییر چندانی داشته باشد. کلینزمن گفت در بازی‌های پیش از شروع تعطیلات زمستانی ترکیب تیم در مقابل حملات حریف مقاومت خوبی داشت، درک بازیکنان از شرایط بازی افزایش پیدا کرد و در میدان همبستگی بیشتری بین بازیکنان دیده می‌شد.

منبع
برچسب ها: یورگن کلینزمن هرتابرلین بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.