بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، ستاره سابق باواریایی ها، معتقد است جاشوا کیمیش هنوز به بلوغ کامل نرسیده است.

مهمت شول، اسطوره باشگاه بایرن مونیخ، یاشوا کیمیش ستاره آلمانی باواریایی ها را با گرتا تونبرگ، نوجوان فعال در عرصه محیط زیست، مقایسه کرد. 

به گزارش Goal، شول که 15 سال از دوران حرفه ای اش را در بایرن مونیخ سپری کرد، بر این عقیده است که کیمیش 24 ساله، علی رغم سن و سالش، می تواند هر چیزی را که در سرش می گذرد به صورت آزادانه بیان کند و این موضوع تاثیر زیادی روی بایرن مونیخ دارد. مصاحبه کیمیش در مورد نیاز بایرن مونیخ به خرید زمستانی، یا انتقاد این بازیکن جوان از سبک بازی تیمش در فصل گذشته، گواهی بر این ماجراست. هافبک هجومی سابق باواریایی ها اما، کیمیش جوان را با گرتا تونبرگ فعال نوجوان محیط زیست مقایسه کرد. تونبرگ که در یک سال گذشته، شهرت جهانی زیادی دست و پا کرده است، در 16 سالگی، شخصیت سال مجله تایم لقب گرفت و بدین ترتیب جوان ترین شخصی شد که این عنوان را به دست می آورد. شول اما، در مورد کیمیش گفت: 

“ من جاشوا کیمیش را با مصاحبه ها، بیانیه ها و سایرچیزها به یاد می آورم و همیشه به این فکر می کنم که او گرتا تونبرگ فوتبال آلمان است. او کسی است که در 24 سالگی باور دارد که می تواند به طور دائم انگشتش را به سمت نقاط ضعف بگیرد. به نظرم این کار بسیار دشوار است و او برای این کار هنوز به بلوغ کامل نرسیده است. او باید به عنوان یک بازیکن پیشرو، رشد کند که البته در این مسیر نیز حرکت می کند و عملکردش در زمین نیز منطبق با این موضوع است اما این رشد به کجا منتهی می شود؟ او هنوز یک باستین شوان اشتایگر نیست.

منبع
برچسب ها: مهمت شول جاشوا کیمیش گرتا تونبرگ باستین شواین اشتایگر
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.