بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، به نظر می رسد بایرن مونیخ به جذب مدافع کناری جوان آژاکس علاقه مند است.

پیش از این خبر علاقه بایرن مونیخ به جذب سرجینیو دست را خواندید. بایرنی ها می خواهند در تابستان یک مدافع کناری سمت راست جدید جذب کنند و این بازیکن آمریکایی یکی از گزینه هاست.

به گزارش بیلد، بایرن مونیخ مدت هاست که سرجینیو دست را زیر نظر دارد. البته هنوز توافقی صورت نگرفته ولی در هلند این گمانه زنی وجود دارد که این انتقال در تابستان پیش رو نهایی می شود. چند روز پیش دست در فرودگاه مونیخ دیده شد ولی باشگاه بایرن مونیخ حاضر نشد در این مورد اظهارنظری داشته باشد.

به گزارش مانوئل بونکه خبرنگار TZ، دست در بازی روز چهارشنبه بایرن برابر هوفنهایم در ورزشگاه آلیانز آرنا حاضر بوده است. در ضمن صالح حمیدزیچ هم برای تماشای بازی این بازیکن به هلند رفته بود و دیدار دو تیم آژاکس و پی اس وی آیندهوون را روز یکشنبه از نزدیک تماشا کرد.

منبع
برچسب ها: بیلد سرجینو جیانی دست آژاکس تیم ملی آمریکا نقل و انتقالات حسن صالیحمیدزیچ
دیدگاه ها
ALiHz 0 یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۵
به نظر من طرز فکر سران بایرن کاملا اشتباه است بجای انتقال بازیکنانی مثلا الابا و پاوارد از دفاع کناری به دفاع وسط بهتره دفاع وسط خوب بگیرن. الان بواتنگ و هرنادز و سوله هست ولی عملکرد بواتنگ جالب نیست و سنش هم دیگه خیلی زیاد شده ولی هر چهار بازیکن کناری اماده و عملکرد قابل قبولی دارن
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.