بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، شب گذشته دو تیم بایرن مونیخ و لایپزیگ از هفته بیست و یکم رقابت های بوندسلیگا به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید. در ادامه نظر مربیان و بازیکنان دو تیم را راجع به این دیدار می خوانید.

 

هانس دیتر فلیک:

من فکر می کنم نتیجه منصفانه بود و می توانم از آن راضی باشم. فکر می کنم هر دو تیم از اینکه موفق به کلین شیت شده و هر کدام یک امتیاز گرفتیم رضایت داشتیم. ما می دانیم که هنوز راهی طولانی وجود دارد. هنوز سیزده بازی تا پایان فصل باقی مانده است. ما یک کورس هیجان انگیز پیش رو داریم و این چیزی است که همه می خواهند. دورتموند دیروز خوب بازی کرد، اما کار حریف را تمام نکرد. آنها باید پیروز می شدند، اما فوتبال اینگونه است و لورکوزن نیز مقابل ما خوش شانس بود. ما در نیمه اول نمایشی بهتر از حریف ارائه دادیم و من از عملکرد بایرن مونیخ در 25 دقیقه ابتدایی بازی رضایت داشتم. البته بعد از گذشت این دقایق دیگر تسلط زیادی بر جریان مسابقه نداشته و به حریف اجازه دادیم به دروازه ما حمله کند، پس خوش شانس بودیم که دروازه بایرن باز نشد. ما در ادامه بازی مرتکب اشتباهاتی شدیم، اما در نهایت هر دو تیم شایسته کسب یک امتیاز بودند و این نتیجه نیز رخ داد.

 

مانوئل نویر:

یک امتیاز بیشتر داریم. نمی توان تنها از این بازی استفاده کرد و قضاوت کرد که ما تیم بهتری هستیم یا نه. ما بهتر بازی را شروع کردیم و حاکم بازی در نیمه اول بودیم. کم کم لایپزیش روند را تغییر داد و ما باید سازگار می شدیم. بازی برابری بود. در برخی مقاطع دیدار دچار مشکل شدیم. دوئل های زیادی در زمین اتفاق افتاد.

 

توماس مولر:

خیلی خوب شروع کردیم ولی نتوانستیم موقعیت های گلزنی را به گل تبدیل کنیم. مشکل اینجا بود که هر دو تیم به نتیجه 0-0 راضی بودند. ناراحت کننده است که نتوانستیم نتیجه را عوض کنیم. از دقیقه 70 هیچ کدام از تیم ها نمی خواست ریسک کند. هنوز 1 امتیاز بیشتر داریم. می دانستیم که بازی سختی خواهد بود و لایپزیش تیم قدرتمندی است. بازی را عمدا کند کردیم ولی همین مساله باعث شد قدرت مان را از دست بدهیم.
 

یاشوا کیمیش:

در نیمه اول خیلی خوب بودیم. مخصوصا در 20-25 دقیقه ابتدایی. چند موقعیت گلزنی داشتیم ولی نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. لایپزیش در نیمه دوم خیلی خوب بازی کرد. ما هم مرتکب اشتباهاتی شدیم و به آنها کمک کردیم. بعضی از مشکلات را نتوانستیم حل کنیم و گاهی به خاطر پرس آنها مجبور شدیم از توپ های بلند استفاده کنیم.
 

تیاگو آلکانتارا: 

ما در ارائه آن بازی که باید به نمایش می گذاشتیم، موفق نبودیم. ما در خانه بازی می کردیم و باید تمامی بازی هایی که در اینجا برگزار می شود را ببریم. ما در نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم اما در ادامه بازی را رها کردیم و نتوانستیم آن را کنترل کنیم. بحث در مورد خط حمله یا خط دفاعی ما نیست. بحث در مورد کل تیم است و فوتبال نیز یک ورزش تیمی است. انرژی ما برای تسلط بر بازی به اندازه کافی نبود. در بهترین فرم خود نبودیم و به همین علت نیز از بازی لذت نبردیم. خبر خوب این است که شرایط هر بازی فقط و فقط به خود ما بستگی دارد. این اتفاق خوبی است. ما به سختی تلاش کردیم تا در جایگاه فعلیمان حضور داشته باشیم اما باید بیشتر از این ها پیشرفت کنیم. 
 

داوید آلابا:

اگر به تمام روند بازی نگاه کنید، این دیدار شبیه یک شکست برای ما بود. ولی در کل به نظرم نتیجه تساوی خوب بود. اتفاق خاصی نیفتاده و ما هنوز همان جایی هستیم که می خواهیم باشیم. ولی راه طولانی در پیش داریم.
 

لئون گورتسکا:

از بازی خودم راضی نیستم چون در موقعیتی که داشتم نتوانستم توپ را وارد دروازه کنم. واقعا متاسفم. موقعیت گل خیلی خوبی بود و معمولا چنین توپ هایی را تبدیل به گل می کنم.
 

یولیان ناگلزمن (سرمربی لایپزیگ):

بازی خوب و جذابی بود. در شروع بازی دچار مشکل شدیم و خوش شانس بودیم. کم کم وارد جریان بازی شدیم و روند تیم بهتر شد و خیلی خوب دفاع کردیم. در نیمه دوم شجاعانه بازی کردیم. می توانستیم تا دقیقه 70 مسابقه 2-3 گل بزنیم. البته آنها هم فرصت های گلزنی داشتند. بازی مساوی شد ولی هر دو تیم نمایش خوبی داشتند و هر دو تیم به این نتیجه راضی بودند.
 

تیمو ورنر (بازیکن لایپزیگ):

در ابتدای بازی مشکل داشتیم و زمان که گذشت بهتر شدیم. در نیمه دوم نیمه اول بازی، خودمان را پیدا کردیم و در جریان بازی قرار گرفتیم. در نیمه دوم هم یک چهره کاملا متفاوت داشتیم. می توانستیم در این نیمه گل بزنیم.

برچسب ها: لایپزیگ بوندسلیگا
دیدگاه ها
ALiHz 0 دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۶
همچنان ضعف بواتنگ و عملکرد ضعیفش به نظر من از همون اول هرنادز و کومان و تولیسو بجای بواتنگ و گورتزکا و گنبری در زمین بودن بایرن ۱00 درصد می برد
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.