بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، روبرتو فرمینو، ستاره برزیلی لیورپول مورد توجه بایرن مونیخ قرار گرفته است.

بایرن مونیخ از همین حالا به دنبال عقد قرارداد با ستاره های بزرگ در تابستان پیش رو است و نشریه سان مدعی شد آنها قصد دارند با پیشنهادی هنگفت برای خرید روبرتو فرمینو، ستاره 28 ساله و گلزن مرسی سایدی ها اقدام کنند. هانسی فلیک علاقه زیادی به روبرتو فرمینو دارد و بایرن مونیخ می خواهد با جذب مهاجمی توانمند در کنار رابرت لواندوفسکی، ابتدا بخشی از بار هجومی را از دوش این بازیکن برداشته و در ادامه سالهای بعد از روبرتو فرمینو به عنوان جانشین لواندوفسکی در ترکیب بهره گیرد.

 

فرمینو که در سال 2015 و از هوفنهایم راهی لیگ برتر شده بود، تجربه بازی کردن در بوندسلیگا را نیز در کارنامه دارد و بایررن می خواهد با پیشنهادی 75 میلیون پوندی برای خرید این بازیکن اقدام کند. البته روبرتو فرمینو تا سال 2022 با لیورپول قرارداد داشته و خرید این بازیکن کار دشواری خواهد بود.

 

اما تلاش برای خرید روبرتو فرمینو، منافاتی با پروژه جذب لروی سانه برای بایرن مونیخ نخواهد داشت. وینگر 22 ساله و آلمانی سیتی تا پایان فصل بعد با این تیم انگلیسی قرارداد دارد و در صورت عدم تمدید، بایرن شانس بالایی برای خرید او خواهد داشت. لروی سانه در تابستان سال گذشته نیز تا آستانه انتقال به بایرن مونیخ پیش رفت، اما یک مصدومیت غیرمنتظره این روند را به تاخیر انداخت و احتمالا بایرن به زودی دوباره برای جذب او با سیتی وارد مذاکره خواهد شد.

منبع
برچسب ها: روبرتو فیرمینو لیورپول نقل و انتقالات
دیدگاه ها
ALiHz 0 دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۴
از سانه خیلی بهتره ولی به نظر من کاش بایرن تلاششو برای مانه لیورپول انجام میداد از هر دو اینا بهتر و سریعتر و باهوش تر عمل می کنه
die mannschaft 1 دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۸
خریدش اشتباه بزرگیه! هیچ آینده ای توش نیست
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.