بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، تمدید قرارداد نویر برای سران بایرن مونیخ در اولویت است.

بایرن مونیخ به زودی با چند بازیکنش برای تمدید قرارداد مذاکره خواهد کرد. البته همه بازیکنان شرایط مشابهی برای تمدید قرارداد ندارند. پیش از این مصاحبه رومنیگه در مورد تمدید قرارداد بازیکنان بایرن مونیخ را خوانده اید.

به گزارش بیلد، از ماه مارس بایرن مونیخ با بازیکنانی که قراردادشان تا سال 2021 معتبر است مذاکره می کند تا در صورت رسیدن به توافق، قراردادشان را تمدید کنند. البته مانوئل نویر در این زمینه یک استثناست. همین حالا مقدمات مذاکرات با نویر آماده می شود و تماس ها با مدیر برنامه های بازیکن شروع شده است. این تصمیم مدیران باشگاه است که تمام مذاکرات (منهای پرونده نویر) به ماه مارس موکول شود. بدین ترتیب بازیکنان موردنظر (مثل تیاگو و مولر) فرصت دارند در دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا توانایی هایشان را نشان دهند.

در مورد داوید آلابا همه چیز خوب است. بایرن می خواهد این بازیکن را حفظ کند. احتمالا او با افزایش دستمزد در تیم ماندنی می شود. اما در مورد خاوی مارتینز شرایط مشابهی وجود ندارد. او باز هم مصدوم شده و باشگاه به دنبال جذب یک هافبک شماره 6 جدید است.

توماس مولر اخیرا نمایش های خیلی خوبی داشته ولی او از وضعیتش در بایرن راضی نیست. حتی گفته می شد احتمال دارد او در زمستان بایرن را ترک کند. مدیران باشگاه اصلا با این موضوع موافقت نکردند. به نظر می رسد مولر می خواهد به ایتالیا یا انگلیس برود. ولی یک پیشنهاد خوب از سوی باشگاه برای تمدید قرارداد می تواند نظرش را عوض کند.

تیاگو آلکانتارا در نیم فصل دوم عالی بوده و همه امیدوار هستند با همین روند به کارش ادامه دهد. بدین ترتیب او هم یک پیشنهاد جدید برای تمدید قرارداد دریافت خواهد کرد. در ضمن ممکن است تیاگو هم به جمع پردرآمدترین بازیکنان بایرن مونیخ اضافه شود. در غیر این صورت او به فروش می رسد و منابع مالی برای ترانسفرهای جدید تامین می شود.

طبق گزارش بیلد، بند خرید قرارداد فیلیپه کوتینیو از 120 میلیون یورو به 80 میلیون یورو کاهش پیدا کرده است. ولی نمایش این بازیکن برزیلی متقاعدکننده نبوده و به همین خاطر احتمال کمی وجود دارد که در مونیخ باقی بماند.

منبع
برچسب ها: مانوئل نویر توماس مولر تیاگو آلکانتارا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.