بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، اگر روند نتایج بایرن مونیخ فلیک به همین ترتیب ادامه پیدا کند، بعید است مدیران باشگاه در تابستان به دنبال انتخاب یک سرمربی جدید باشند.

از زمانی که فلیک به جای نیکو کواچ، سرمربی موقت بایرن مونیخ شد، این تیم نتایج مطلوبی کسب کرده است. فلیک به خط دفاعی تیم استحکام بخشید و نتایج خوبی در بوندس لیگا، دی اف بی پوکال و لیگ قهرمانان اروپا ثبت کرد. اما همچنان آینده نیمکت مربیگری بایرن مونیخ نامشخص است.

به گزارش اوپتا، هانسی فلیک در مدتی که هدایت بایرن مونیخ را برعهده داشته، در 80 درصد بازی ها به پیروزی رسیده است. اگر این آمار فوق العاده را با نتایج مربیان قبلی بایرن مقایسه کنیم باید بگوییم او بهترین عملکرد را در تاریخ باشگاه بایرن مونیخ داشته است. هیچ کدام از مربیان قبلی بایرن نتوانستند چنین آمار پیروزی رقم بزنند. پپ گواردیولا هم تیمی قدرتمند در اختیار داشت و نتایج خوبی با بایرن کسب کرد ولی درصد برد او در بازی هایی که سکان هدایت بایرن را در دست داشته، 75 درصد است. یوپ هاینکس افسانه ای هم یک سه گانه تاریخی برای بایرن به ارمغان آورد و در مجموع در 66 درصد از بازی هایش پیروز از میدان خارج شد. البته باید به این نکته هم دقت کرد که فلیک به تازگی روی نیمکت مربیگری تیم نشسته و هنوز بازی های زیادی تا پایان فصل باقی مانده است. باید دید در پایان فصل آمار پیروزی او چند درصد خواهد بود و آیا این نتایج او را در مونیخ حفظ می کند یا نه.
 

منبع
برچسب ها: هانس دیتر فلیک
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.