بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، کوتینیو به تمجید از بوندسلیگا پرداخته است.

کوتینیو بازیکن قرضی بایرن مونیخ است و هنوز نتوانسته جایگاه ثابتی در این تیم برای خود دست و پا کند. پیش از این مصاحبه کوتینیو در مورد لیورپول را خوانده اید.

به گزارش SI، کوتینیو اخیرا یک مصاحبه طولانی داشته که مهم ترین بخش های آن را با هم مرور می کنیم:

“ مدت زیادی نیست که به بایرن مونیخ آمده ام. بنابراین زمان نیاز است که با یک فرهنگ جدید سازگار شوم. خانواده من خوشحال و راضی هستند و من هم همین طور. تیاگو خیلی به من کمک کرده است. گذشته از بازیکن خوب بودن، او یک انسان فوق العاده است. ما شروع کندی داشتیم ولی حالا به جایگاه خوبی رسیدیم. بوندس لیگا پیچیده و سخت است و تیم های زیادی برای رسیدن به صدر جدول نبرد می کنند. عملکرد ما خوب بوده و می خواهیم به خاطر طرفداران بایرن به همین روند ادامه داده قهرمان شویم. باید بازی به بازی و قدم به قدم پیش برویم.
 

در مورد هانسی فلیک:

“ فلیک به سختی کار می کند و به خاطر اوست که تیم خیلی خوب بازی می کند. این مهم ترین چیز است. مربیگری کردن در بایرن کار ساده ای نیست و به نظرم عملکرد فلیک عالی بوده است.
 

در مورد بوندس لیگا:

“ در ماه های اخیر فهمیدم که بوندس لیگا یک لیگ بالانس شده است و همه به دنبال کسب پیروزی هستند. از این نظر این لیگ شبیه به لیگ برتر انگلیس است چون بازی ها فشرده و فیزیکی است. از نظر فنی هم بازی ها سطح خوبی دارند.
 

در مورد کسب سه گانه:

“ ایمان داریم که می توانیم در هر 3 تورنمنت قهرمان شویم. به همین خاطر به شدت تمرین می کنیم. شما باید برای رسیدن به موفقیت تلاش کنید. این تیم ها در جهان بهترین هستند و قهرمانی در لیگ قهرمانان خیلی مشکل است. با کار و تلاش زیاد هرچیزی ممکن است.

منبع
برچسب ها: کوتینیو
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.