بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، دو تن از مربیان سابق و موفق بایرن سخنان رئیس باشگاه در مورد تصمیم گیری درباره وضعیت فلیک را نامناسب دانستند.

با اخراج کواچ، هانسی فلیک سکان هدایت باواریایی ها را به صورت موقت بدست گرفته است و هاینر رئیس باشگاه، در تازه ترین مصاحبه اش اعلام کرده که تصمیم گیری برای ادامه یا قطع همکاری با فلیک در تابستان اتخاذ می شود.

اما هیتسفلد و هاینکس، دو تن از موفق ترین و محبوب ترین سرمربیان بایرن که دو قهرمانی آخر تیم در لیگ قهرمانان را رقم زده اند این اقدام هاینر را نامناسب دانسته و معتقدند سران تیم باید هرچه زودتر تکلیف مربی فصل بعد خود را مشخص کنند.

ماه می زمانیست که هر دو مربی بر روی آن اتفاق نظر دارند: اصولا شفاف سازی در این خصوص بهتر است تا اواسط ماه می صورت گیرد. اینگونه باشگاه و مربی میتوانند به خوبی تغییرات مد نظر خود را اعمال کنند (هاینکس). بهترین زمان اوایل ماه می است. در این صورت هر دو طرف می توانند برنامه ریزی کرده و موارد مهم مد نظر خود را در نظر بگیرند (هیتسفلد).

بایرن تحت هدایت فلیک توانسته به صدر بوندسلیگا صعود کند. این تیم همچنین بعنوان صدرنشین در مرحله حذفی لیگ قهرمانان حضور دارد و جزو 8 تیم پایانی جام حذفی نیز می باشد.

منبع
برچسب ها: هانس دیتر فلیک هربرت هاینر یوپ هاینکس اوتمار هیتسفلد
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.