بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ روز یکشنبه از هفته بیست و دوم بوندسلیگا به مصاف کلن می رود و هانس دیتر فلیک سرمربی باوارایاییها عصر جمعه در کنفرانس خبری قبل از این بازی شرکت کرد.

 

وضعت بازیکنان:

“ مانوئل نویر در تمرینات امروز شرکت کرد. جدا از خاوی مارتینز و نیکلاس زوله انتظار داریم بقیه بازیکنان برای روز یکشنبه در دسترس باشند. داوید آلابا به دلیل مشکل ماهیچه ای امروز استراحت کرد ولی در تمرین فردا حضور خواهد داشت.
 

کلن:

“ پس از انتصاب مارکوس گیزدول به عنوان سرمربی جدید، آن ها بسیار موفق بوده اند. کلن تیمی است که برخی اوقات می تواند برای شما دردسرساز باشد و شما را اذیت کند. نمی خواهیم که این اتفاق برای ما رخ دهد.
 

اسون اولرایش:

“ او برای بازی برگشت برابر تاتنهام در خانه گزینه ما بود اما سپس تصمیم گرفتیم به مانو بازی دهیم. عملکرد و نگرش او در تمرینات قابل ستایش است و این موضوع را بخاطر خواهیم داشت. 
 

آماده شدن برای هفته های فشرده:

“ از بازگشت کومان و هرناندز خوشحالیم ولی نمی دانیم که آیا می توانند اکنون 90 دقیقه در زمین حضور داشته باشند یا نه. بدون شک آن ها به تمرینات بیشتر نیاز دارند و هدف ما این است که برای هفته های انگلیسی که پیش روی داریم تمامی بازیکنان به 100 درصد آمادگی برسند. 
 

رابطه با بازیکنان:

“ ما می خواهیم در تیم هر کسی حرفی برای گفتن داشته باشد. در حال حاضر این مسئله خوب جا افتاده است. بازیکنان برای صحبت کردن پیش من می آیند. این یک نشانه خوب و مهم است. رابطه یک کلید است و من این را دوست دارم.

منبع
برچسب ها: هانس دیتر فلیک کلن بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.