بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، داوید آلابا، مدافع چپ بایرن مونیخ، احتمال انتقال به لیگ برتر انگلیس در آینده را رد نمی‌کند.

به گزارش سایت گل، این مدافع چپ 27 ساله می‌تواند خودش را در پیراهن تیمی به غیر از بایرن تصور کند. او در سال 2008 به باواریایی‌ها پیوست، دو فصل بعد به تیم اصلی راه پیدا کرد و از آن زمان بیش از 350 بار در مجموع رقابت‌ها برای این تیم به میدان رفته است. قرارداد فعلی این بازیکن در پایان فصل 21-2020 به اتمام می‌رسد و اگر تصمیم به تمدید قراردادش نگیرد، شاید بایرن مونیخ در تابستان پیش رو به طور جدی به فروش او فکر کند. 

“ باید ببینیم در آینده چه پیش می‌آید. از لیگ برتر شناخت زیادی دارم چون در سنین پایین‌تر خیلی آن مسابقات را دنبال می‌کردم. هوادار آرسنال بودم و پاتریک ویرا یکی از بازیکنان مورد علاقه‌ام بود. در حال حاضر خیلی به این چیزها فکر نمی‌کنم ولی می‌توانم بازی کردن در جای دیگری را تصور کنم. 
 

با تمامی این اوصاف تمرکز آلابا روی دفاع از عنوان قهرمانی بایرن مونیخ در بوندسیلگا و دی اف بی پوکال و همچنین کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا قرار دارد.

“ کاملا روی بایرن مونیخ تمرکز کرده‌ام. ما شدیدا خواستار دستیابی به اهداف‌مان هستیم و من هم به شدت خواستار کمک کردن به تیم هستم. در بوندسلیگا و جام حذفی در شرایط خوبی برای رسیدن به اهداف‌مان قرار داریم و شاید در لیگ قهرمانان هم بتوانیم رویای‌مان را به حقیقت تبدیل کنیم. می‌دانیم قهرمانی در لیگ قهرمانان به جزییات ریزی وابسته است و در عین حال می‌دانیم که تیم بسیار خوبی داریم که از روحیه تیمی خیلی خوبی برخوردار است. این در تمرینات و بازی‌های ما مشهود است.

منبع
برچسب ها: داوید آلابا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.