بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ در دیداری که به نظر می رسید مشکل چندانی برای کسب سه امتیاز ندارد، متحمل دشواری های فراوانی برابر پادربورن شد ولی در نهایت با گل روبرت لواندوفسکی موفق شد این تیم را مغلوب کند. در ادامه نظر باواریاییها را راجع به این دیدار می خوانید.

 

هانس دیتر فلیک:

بعد از اینکه بازی 2-2 شد، تمام تلاشمان را به کار گرفتیم و با یک نمایش خوب، به نتیجه دلخواه‌مان رسیدیم. به همین دلیل است که از نتیجه بدست آمده، خوشحالم.  پادربورن ما را شدیدا به چالش کشید. بازیکن های این تیم، فوتبال خوبی را ارائه می دهند و در طول دقایق بازی، راه حل های مناسب و پویایی را برای عبور از مشکلات، پیدا می کنند. می دانستیم که بازی آسانی را پیش رو نخواهیم داشت. یک خط دفاع 3 نفره را به زمین فرستادیم، اما خب اوضاع خوب پیش نرفت. در برخی از لحظات مسابقه، جدی بازی نکردیم، حتی آن مواقعی که به مشکل برخورده بودیم. در هرصورت، از عملکرد تیم بسیار راضی ام.

 

توماس مولر:

مهم‌ترین نکته این است که 3 امتیاز گرفتیم. این که به چه نحو برنده شدیم، خیلی بحث‌انگیز نیست. ما فشار زیادی وارد کردیم و فشار زیادی را هم تحمل کردیم. حالا با روحیه می‌رویم که مهیای بازی سه‌شنبه با چلسی شویم.
 

یاشوا کیمیش:

همیشه می‌توان درس جدیدی گرفت. دیدید که هر اشتباهی در بوندسلیگا به شدت تنبیه می‌شود و اگر ما با نهایت توان‌مان بازی نکنیم، احتمال این وجود دارد که مقابل هر حریفی به مشکل بخوریم؛ حتی اگر حریف تیم قعرنشین باشد. باید از فرصت‌های مان در فاز هجومی بهتر استفاده کنیم تا شب آرام‌تری داشته باشیم. ما انعطاف بالایی داریم و تغییراتی که در دستور کار اعمال می‌کنیم می‌تواند کار حریف را برای سازگاری با ما سخت کند. من از چنین تغییراتی استقبال می‌کنم. چلسی ترکیب خوبی از بازیکنان جوان و با تجربه در اختیار دارند. شاید ظرف چند هفته اخیر چندان ثبات نداشته باشند ولی مسابقه‌ای از لیگ قهرمانان همیشه متفاوت است. یقینا ما خواستار کسب پیروزی در آنجا هستیم. 

 

لوکاس هرناندز:

طبیعتا من هنوز به آمادگی 100 درصدی نرسیدم. ولی سعی می کنم بیشتر بازی کنم و به فرم خوبم برگردم. بعد از مدت ها دوباره یک حضور 90 دقیقه ای تجربه کردم. خیلی مهم است که این قدم های کوچک را بردارم. من دو مصدومیت جدی داشتم و هر دو در یک بازه زمانی کوتاه اتفاق افتادند. حالا به مهم ترین بخش فصل رسیده ایم.
 

اشتفن بائوم‌گارت (سرمربی پادربورن):

همیشه از شاگردانم راضی هستم. همواره می‌دانیم که باید تا سرحد توان کار کنیم تا به چنین عملکردی برسیم. بایرنی‌ها در پایان بازی به سختی برنده شدند و با اختلافی اندک به برد رسیدند.بدیهی است که ما می‌خواستیم از این بازی امتیاز بگیریم اما باخت 3 بر 2 به هر حال برای ما ناراحت کننده است. شاگردانم تمام توان خود را گذاشتند. در پایان بازی هم فشار مرتب بیشتر می‌شد. باید در نظر داشت که مقابل بهترین تیمی که اکنون داریم، بازی کردیم. آنها واقعا تیمی خارق‌العاده هستند.

برچسب ها: پادربورن بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.