بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مانوئل نویر، دروازه بان آلمانی بایرن مونیخ دیشب مقابل پادربورن مرتکب اشتباه عجیبی شد.

ورای توانایی های فوق العاده درون دروازه و مهار توپ های بسیار دشوار، مانوئل نویر در سال های اخیر همیشه در خروج از دروازه و بازی با توپ نمایش درخشانی داشته و بارها در نقش سوئیپر برای تیمش بازیسازی و حتی خلق موقعیت کرده است.

 

اوج درخشش مانوئل نویر در جام جهانی 2014 و دیدار مقابل الجزایر بود که او بارها خروج های موفقی از دروازه داشته و موقعیت های بازیکنان حریف را دفع می کرد. اما دیشب و در دیدار مقابل پادربورن، مانوئل نویر مرتکب اشتباه عجیبی شد که می توانست منجر به از دست رفتن دو امتیاز حساس برای تیمش شود.

 

مانوئل نویر در سمت چپ زمین خروج کرد اما دنیس سربنی توپ را به زیبایی از او گرفته و با حرکت در عرض و جا گذاشتن مدافعان بایرن مونیخ، در نهایت دروازه این تیم را باز کرد و مانوئل نویر در رقم خوردن این گل نقشی اساسی ایفا کرد. البته به قول خودش، او بارها این کار را انجام داده و از صد بار، یک بار آن نیز اینگونه پیش رفت و موجب باز شدن دروازه بایرن شده است. البته مانوئل نویر خوش شانس بود که رابرت لواندوفسکی باز هم در اوج قرار داشته و در نهایت موفق شد با باز کردن دروازه پادربورن در نیمه دوم، این سه امتیاز حساس را به حساب بایرن مونیخ واریز کند.

 

البته کاربران شبکه های اجتماعی به این اشتباه عجیب مانوئل نویر واکنش نشان داده و برخی مدعی شدند دوران افت این دروازه بان فرا رسیده است. انتقادی که البته به دور از واقعیت بوده، زیرا مانوئل نویر امسال در حال سپری کردن یکی از بهترین فصول دوران ورزشی اش است.

 

مانوئل نویر گفت: "از صد بازی که این کار را کرده ام 99 بار جواب داده است. این یک موقعیت 50-50 بود، اگر روی بازیکن حریف خطا می کردم اخراج می شدم. این نیز بخشی از سبک فوتبال من بوده و چنین اتفاقاتی رخ می دهد."

منبع
برچسب ها: مانوئل نویر پادربورن بوندسلیگا مقالات
دیدگاه ها
mor2 0 دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۶
چرا استیصال.... چرا واقعا....!!!؟؟؟؟؟
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.