بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، شاید تنها نقطه تاریک کارنامه گواردیولا در بایرن مونیخ، عدم قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا باشد.

پپ گواردیولا در دوره ای که سرمربی بایرن مونیخ بود جام های مختلفی به همراه این تیم کسب کرد. اما تیم پپ نتوانست در لیگ قهرمانان اروپا به قهرمانی برسد. در سال 2014 و در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها، بایرن به مصاف رئال مادرید رفت و در خانه حریف با یک گل شکست خورد.

کریستین فالک خبرنگار بیلد آلمان است و یکی از خبرنگاران معتبر و نزدیک به باشگاه بایرن مونیخ. او امروز (دوشنبه) ادعای جالبی را در اکانت رسمی اش در توییتر منتشر کرده است. فالک می گوید قبل از بازی برگشت بایرن مونیخ برابر رئال مادرید، بازیکنان مهم و کلیدی تیم با گواردیولا یک جلسه مهم داشته اند. لام، شواین اشتایگر، روبن، ریبری و کروس در این جلسه حاضر بودند. آنها به مربی اسپانیایی تیم پیشنهاد کرده اند در بازی مهم و حساس با رئال، بایرن دوباره به سیستم هاینکس برگردد. بایرن با مربیگری یوپ هاینکس توانسته بود یک سه گانه تاریخی در سال 2013 به ثبت برساند.

طبق این گزارش، پپ هم با این پیشنهاد موافقت کرده است. بایرن مونیخ با نتیجه 4-0 مغلوب رئال مادرید شد و از دور رقابت های لیگ قهرمانان اروپا کنار رفت. گواردیولا بعد از بازی از تصمیمش پشیمان بود و معتقد بود یکی از بزرگترین اشتباهات دوران کاری اش را مرتکب شده است.

منبع
برچسب ها: پپ گواردیولا رئال مادرید لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.