بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، گری لینه‌کر با انتشار توییتی درباره آلفونسو دیویس، پدیده 19ساله کانادایی بایرن مونیخ به داستان زندگی پرماجرا و تراژیک او اشاره کرد و روند سریع رسیدنش به موفقیت را ستایش کرد.

آلفونسو دیویس، ستاره کانادایی 19ساله بایرن مونیخ در بازی دیشب باواریایی‌ها مقابل چلسی که با نتیجه 3-0 به سود تیم آلمانی به پایان رسید بدون شک یکی از بهترین ستاره‌های بایرن بود.

 

دیویس علاوه بر عملکرد عالی در طول بازی در دقیقه 76 روی گل سوم بایرن هم تاثیر اساسی داشت و پاس گل را داد. او همانطور که همیشه شگرد دارد از حاشیه زمین دفاع چلسی را به هم ریخت و سپس با یک سانتر زیبا توپ را درست مقابل رابرت لواندوفسکی قرار داد تا او کار راحتی برای زدن گل سوم بایرن داشته باشد.

 

در پایان بازی کارشناسان و ناظرین زیادی به تحسین پدیده جوان بایرن مونیخ پرداختند که گری لینه‌کر اسطوره فوتبال انگلیس یکی از آنها بود.

 

لینه‌کر در توییتی درباره آلفونسو دیویس نوشت:" پدر و مادر آلفونسو دیویس از جنگ داخلی لیبریا فرار کردند. او در غنا و در یک اردوگاه آوارگان به دنیا آمد و زمانی که پنج ساله بود به کانادا مهاجرت کرد. او حالا در 19سالگی با پیراهن بایرن مونیخ به این زیبایی بازی می‌کند. چه داستان خارق‌العاده‌ای".
 

منبع
برچسب ها: گری لینه کر آلفونسو دیویس چلسی لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.